reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
U nas tez piękna jesień. Ostatnie noce do kitu dzisiaj za to super, tylko pobudka o 5:20. :)
Ciekawe czy bedzie drzemka.
Mialam dzis w planach zakiczyc zajecia w klubiku ale z brzeczydlem nie pojade :)
Spokojnego dnia Wam życzę :)
 
U mnie pięknej pogody ciąg dalszy.

Fajny mam dzisiaj poranek. Mąż zgarnął rano chłopaków i obudził mnie dopiero jak wychodził do pracy z informacją, że Julek jest już po śniadaniu i bawi się w swoim pokoju, a Teośka już przewinietego wręczył mi do łóżka. Dałam Małemu cycka, zasnął i śpi do teraz, a Julko ciągle bawi się sam, więc jestem już po śniadaniu i kawie i nie wiem co ze sobą zrobić :-)

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas sie przejasnia i zapowiada sie ładnie. Bierzemy rowerek i na dzialke :-)
M tez dzisiaj z pol godziny pobawil sie sam ladnie jak poprosilam go o czas zeby polezec. Tym sposobem odespalam sobie poranne wstawanie o 6 dzisiaj.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agunia piekny początek tygodnia,mąż się postarał.

U nas weekend nieoczekiwanie wypadł wyjazdowy.Pogoda piękna,młoda obskoczyła super wypasione place zabaw,nocowalismy u znajomych i dziewczynki padły po 20 a my z kumpelą wieczór dla Siebie:p
Wczoraj jeszcze u mojego brata i wrócilismy po20,dziś od rana piorę,sprzątam i gotuję bo przez weekend w knajpach się żywilismy a moje dzieci średnio np pizzę lubię;-) ;)
 
My już po spacerku, bo nadal mamy piękną pogodę.

Katjuszka też się zdziwiłam, że Julko się sam bawi. Niestety nie jest to u nas normą.

Milenka coś podejrzewam, że m bezinteresownie tego nie zrobił ;-)

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My też korzystaliśmy z pogody. Chłopcy szczęśliwi że mogli się na zewnątrz wyszaleć. Pokochali hulajnogibi śmigają. Trzeba tylko fajne alejki im znaleźć żeby jechali sobie prosto i dlugooo. :-)
 
Do góry