reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Kroczek było super :) i nawet ze wszystkim się wyrobiłam no prawie bo na fryzurę miałam 5 min ale już się tym nie przejmowałam najważniejsze żeby pójść. Dzieci przeżyły z babcią i muszę M pochwalić bo pomimo mega zmęczenia dał radę i trzymał fason. Chyba pierwszy raz tańczył więcej ode mnie o_O.
Jedzenie było pyszne, zespół muzyczny też się spisał i najważniejsze towarzystwo mieliśmy rewelacja! A dzisiaj idziemy z chłopakami na poprawiny :)
 
Musze sie pochwalić, chociaż wiem, że długa droga przed nami. F od trzech dni bez żadnego szemrania idzie na kibelek, ostatnie dwie noce sucha pielucha. Cieszę sie bardzo, że coś drgnęło i widać maleńkie światełku w tunelu.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Mika gratulacje :)

Katjuszka H ostatnio bratowej wystawiał na jej tel komentarze na fb :D

Zlądowaliśmy z poprawin :) z chęcią zostałabym dłużej niestety K ma jutro szkołę i trzeba ich spać położyć a impreza dopiero się rozkręciła i została sama śmietanka towarzyska w tym mój M 8-) ech..
 
Mika brawo dla F:) Oby już tylko było łatwiej. Mój K czasami ma kilka nocy z rzędu suchą pieluszkę a potem potrafi przesikać ją w ciągu nocy dwa razy:/

Ancona no to zapewne szanowny małżonek wróci dosyć późno;) A tak poważnie to Ty też z tych co ja i pizwalasz mężowi zostać samemu na imprezach:)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kroczek na to wychodzi :) wiem że może wrócić na czworaka ale poza tym to bardzo mu ufam i on o tym wie że nigdzie i z nikim nie będzie mu lepiej. Zresztą to taki luksus ma dwa trzy razy do roku i praktycznie zawsze z moim bratem a teraz też brat z bratową zostali to mają mieć go na oku ;)

U nas jeszcze nie mieliśmy suchej pieluchy po nocy 8-)
 
Do góry