reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Temat ubrań więc się wypowiem :D
Ja sukienki i spódnice uwielbiam a szpilki kocham!
W związku z powyższym ograniczać się nie będę i się wystroję:p
Chłopcy w koszulach i spodniach, mają też krawaty na gumkach i miałam jeszcze szelki zamówić bo znalazłam świetne ale chyba mogą nie dojść przed sobotą.
Dzisiaj zamówiłam prezent dla M i chciałam in postem ale po godzinie przyszła mi wiadomość od sprzedawcy że może to potrwać nawet ponad 10 dni bo magazyny mają zapchane więc doplaciłam do kuriera i ma dotrzeć we wtorek. Zobaczymy
 
reklama
Marcia, to Ty jesteś mama szalonego dziecka które robiło to co nasze, tylko o pół roku wcześniej? [emoji6]
Fajnie ze się odezwałaś, mam nadzieję że zostaniesz na stałe.

Ja choinki jeszcze nie mam, tydzień temu kolega wysłał kurierem nasza, która kupiliśmy w zeszłym roku i jeszcze nie doszła... Jak dzisiaj nie przyjedzie, to chyba kupię nowa :/
 
Marcia witaj, wracaj do nas. My tu cały czas jesteśmy :-)

Rila ciekawa jestem ilu ludzi prezentów nie dostanie przez ten inpost..

Viltutti może do środy poczekaj z tą choinką, szkoda kasy jak ta Wasza gdzieś jest. Może śledzenie przesyłek?
 
Viltutti w piatek to choinki beda za pol ceny [emoji4]
My z inpostu dostalismy info ze przesylka owszem jest ale nie ma miejsca w paczkomacie i musmy czekac na odbior az cos sie zwolni.
Marcia swietnie ze sie idezwalas. Pisz co tam u Was slychac.


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marcia witaj,nasze choinki podzialaly jak magnes i przyciagly Cie tutaj po kilku latach:rofl2:

Viltitti poczekaj jesxcze w razie czego piatek tez kupisz,a jakim kurierem?

Jaja z tym inpostem ja juz bym nie brala nic od nich jak by mi na czasie zalezalo,konkurencja dla aliexpres z czasem dostarczania:happy2:
Nie mam zadnego pomyslu na prezent dla m,kosmetykow ma duzo,portfel nowy,ksiazek masa on tylko o panstwach i ma juz wszystkie.chyba jacka danielsa kupie,bedxie mial na caly rok.

Edysiek potrzebuje przepis na kruche ciasteczka?mlody do szkoly na wigilie chce zabrac a piernikow duzo mamy.
 
Milenka wiem że od Edysiek chcesz ale te są pyszne. A odnośnie 11.11 i Ali to ja też jeszcze jednych leginow nie dostałam ale wierzę że dojdą. 60 dni nawet mogą iść.

1482138781696.jpg


Ja je smaruje białkiem i kładę na nich kawałek orzecha włoskiego. Mniammmmm

Rozumiem, że będziesz obserwować czy się upiekly ;-) ostatnio podalam chrzesnej K przepis na pierniczki i czas pieczenia... ona zrobiła ciensze i nie wpadła na to że trzeba patrzeć I przywalila wszystkie... tylko ona nie ma pojęcia o pieczeniu ;-)
 

Załączniki

  • 1482138781696.jpg
    1482138781696.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 142
Milenko najprostsze kruche ciasto to proporcje 3:2:1. Na 300 g mąki 200 g masła i 100 g cukru. Do tego jeszcze 2- 3 żółka. Oczywiście można to podwoić czy nawet potroić w miarę potrzeby.
Ja też muszę upiec ciasto córce do szkoły.
A w sobotę robiłam jej rybę po grecku na wigilię harcerską.

Marcia wracaj na stałe do nas.
 
reklama
Dzieki dziewczyny,jutro beda robic bo inaczej by wszystko zjedli.
Wczoraj jeszcze adrian byl i mu dalam do domu te co malowal ,do tego jedli w czasie pracy i szalu z iloscia nie ma a robilam z kg maki:rofl2:
Zaraz jade na zakupy bo za lepienie trzeba sie brac.NO i ogarnelo mnie przedswiateczne szalenstwo,tyle jedzenia zaplanowalam ze na bank nie zdaze tego zrobic:laugh2:
 
Do góry