reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Agunia heh taka sytuacja jak u mnie byla,mloda jako niemowlak zjadala starszemu bratu z talerza.Teraz tez sie zdarza ze je wiecej od niego,tyle ze on lat 10:rolleyes2:.
wy tez macie taka piekna wiosne?brr,dzieci jeszcze spia to zapraszam z kawka;)
 
Milenka u mnie niby ok. Ale chmury wiszą i pewnie będzie padać. Ja wstałam jakieś 30 minut temu i dopiero kawę i śniadanie ogarniam.

Agunia się nie zmarnowało ;) potrzebuje chłopak siły, by za bratem ganiać [emoji3]

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agunia u mnie często jest tak, że Kinga zjada więcej od Angeli.

U mnie powoli się wypogadza, nawet słońce się czasem pokaże.
Mój mąż już na rybach. Dzisiaj pojedziemy do niego na kilka godzin. A jutro jak pogoda dopisze to cały dzień spędzimy nad wodą.
 
Mojemu to jak zawieje - dzisiaj o 7 wypił mleko , a o 9 zjadł 2 sokoliki. Pózniej pare winogron, przed chwila mnie poinformował , że rosół śmierdzi [emoji85].

Wczoraj zjadł resztki kapuśniaka na pierwsze , a drugie były krokiety to nawet sie nie tknął , i dopiero kolacje - jedna bułka maślana i tyle. Jest dzień, że je , a następne dwa trzeba się gimnastykować [emoji38]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mój dzisiaj nic nie zjadł. Chociaż słodycze już próbował wymusić.

Dziewczyny chłop mi się popsuł. Brudzi na potęgę i nie sprząta po sobie. Na razie milczę i postanowiłam przestać sprzątać. Ciekawe kiedy go bałagan ruszy [emoji51]

Napisane na Redmi 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry