reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

uwaga doczytałam Was :)
My wróciliśmy że Świnoujścia a było super Dzieci wyleczone z kataru. Kajetan "wybiegany" i cały szczęśliwy. Promy były hitem ale przeszczesliwy był, że siedział w kabinie maszynisty pociągu. W nocy przeżywał to i gadał, że Pan nie dał mu potitać a on umie kierować pociągiem. He he he
Ustosunkuje się do Waszych wpisów:
1. Dziękujemy za życzenia urodzinowe :)
2. U nas też króluje Arbuzzz :)
3. Jemy jak chcemy bo jak nie chcemy to nie jemy :) Generalnie arbuz i ogórkowa naokraglo mogłaby królować no i ostatnio rosół.
4. Teściowa u nas jeszcze siedzi więc " Panie miej mnie w swej opiece" he he he
Ba dzisiaj mam dość
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hehe..u nas m cos czasem posprzata. Generalnie za soba to roznie ale jak upominam to poslusznie posklada. Tez czasem mam wrazenie ze to jest jakby wbudowane w charakter. Choc bardzoej wydaje mi sie ze tak go wychowano [emoji2]
U nas po calym dniu podrozy i wariactw nad woda M usnal w ciagu 2 minut. Dobrze sie nie przytulilam a on juz chrapal.
Myszko to trzymam kciuki za ten tydzien [emoji106][emoji106][emoji106]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myszko widzę po wpisie że humor dopisuje i tak trzymać! Oby jędza Wam go nie zepsuła.

U nas dzisiaj noc H masakra, było mleko z miodem, noszenie na rękach, bajki o 2 w nocy i od godziny znowu jęczy, dwa razy ibufen dostał przeciwbólowo bo płacze że go uszko boli. Czekamy do 9 i dzwonimy do lekarza ech... A w czwartek urolog bombowo..

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mojego M też trzeba czasem upominać, w sumie narzekać nie mogę ale jednak jakbym chciała się przyczepić to od ręki bym coś znalazła.

Myszko - Super [emoji108]. Jak człowiek odpocznie troszku to i jędza wydaje się być niewidzialna [emoji38]

Ancona- kurde to niedobrze. Daj znać co powie lekarz. Trzymam kciuki żeby szybko przeszło.

Loka - a jak na Waszym urlopie ? Po zdjęciach widać , że zadowoleni.

U nas znowu brzydko. Wczoraj udało mi się skosić trawę,trochę tego było , człowiek po zimie jeszcze " nierozkręcony" to po kąpieli padłam w szynszyl tempie niż Filip.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Myszko fajnie że naładowaliście troszkę baterie:)

Mika ja się właśnie za koszenie dzisiaj biorę bo chyba miejscami i tak kosiarka nie da rady;)

Ancona biedny H. Daj znać co powie lekarz?

Loka super zdjęcia na fb

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Myszko super, że wyjazd udany.

L-oka udanego wypoczynku.

Ancona zdrówka dla H.

Kroczek ja próbowałam do ogródka się wybrać, ale coś mi nie idzie.

Mika u mnie też pogoda się psuje. W nocy padało i w dzień też pewnie będzie.

Jednak udało się wypocząć, bo przez dwa dni pogoda była ładna i spędziliśmy je nad wodą. Wczoraj niby ciepło, ale wiało bardzo więc w domku byliśmy. Dzisiaj nie wiem, może jakieś zakupy. A jutro słodkie lenistwo [emoji3]

A jak reszta spędza majowy weekend?
 
reklama
Do góry