reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Agunia masz fotke na zamknietym[emoji12]
Arti mial jeansy,koszulke i na to koszule z dlugim rekawem. Impreza byla przy jeziorze,wiec troche wialo.
Za to teraz znow na komunie idziemy i nie mam koncepcji...

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mika a to nie jest właśnie weekend? Pranie, posprzatanie, pichcenie? Wszystko na P
A tak poważnie to My na piknik idziemy z dziećmi bo będą strażacy :) a niedziela tradycyjnie z Wiedźma :) za tydzień jedziemy nad morze :)
 
A ja bez prania i sprzątania, bo do pracy idę [emoji1] A tak serio to wczoraj napiekłam mięsa, ciasto i ciasteczka. Dzisiaj jeszcze pranie wstawiłam. Po powrocie z pracy idę do chrzesnicy na urodziny.
A później pewnie jeszcze wybiorę się z dziewczynami na festyn kwiatowy, bo dzisiaj i mnie jest. Trochę mi szkoda, że rano nie będę mogła pójść, bo będą sprzedawać kwiatki. A może dobrze, bo mój portfel by na tym ucierpiał [emoji6]
 
Ja tez z rana musze ogarnąć "kuwetę" : pranie zrobić, posprzątać , na obiad tylko zupa.Przyjechał brat ż żona to wieczorem jakiś grill. Paznokcie jeszcze musze zrobić ale to juz bratową " wykorzystam". Weekend zleci i znowu kolejny tydzień.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Co tam u Was laseczki??
Mnie sie mlody rozklada....rano szczekajacy kaszel....teraz jakis senny....ciekawe co z tego bedzie....

W przedszkolu bostonka....

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Truskawkowa oby nie bostonka. daj znać jak sie sytuacja rozwinie.
U nas pracowicie, nerwowo i ciężko z czasem. M wyjechał a Młody daje do wiwatu jak zwykle jak zostajemy sami :) dzisiaj spać poszedł po 22:30, sił nie mam juz.
 
Do góry