reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Wiatr- będę się przeprowadzać i sobie pomyślałam, że wypróbuję orzechy. Do tego mamy przydomową oczyszczalnie więc to byłby wielki ich plus:-). Olejek też zakupię.
Madziolina - a możesz zadzwonić do swojej gin i powiedzieć jak sprawa stoi, i że się martwisz_
Anutka- witaj!
Agutka- nie martw się, chyba ciągnięcia nie są takie złe. Macica się powiększa:tak:. Ale oczywista sprawa, że stres niewskazany!
 
reklama
Witajcie :-)

Agutka kotki przesłodkie do schrupania :-)

Kabu i Aniołek trzymajcie się dziewczyny, Mnie całe szczęście wymioty i nadmierne spanie na razie omija ale pewnie tylko do czasu ;-)

Madziolina ja też na razie takich meczących dolegliwości nie mam, ewentualnie jak dużo się nachodzę to właśnie dół pleców boli i chyba trzeba się z tego cieszyć bo jeszcze przed nami 8 miesięcy i oby tak dalej było :-)

Portia trzymam mocno kciuki za wizytę i same pozytywne myślenie, będzie dobrze :tak:

Wiatr&woda podobno kobiety w ciąży mają jakieś takie dziwne sny bo czytałam o tym i podobno jest taki specjalny sennik dla kobiet w ciąży ;-)

Anutka
witam ! :)

Ancona to już przez brzuszek robiono USG strasznie szybko ale super że widziałaś maleństwo i słyszałaś serduszko :) ja będę szła do ginekologa w 9-10 tygodniu ciąży i zastanawiałam się czy właśnie będzie USG już przez brzuszek czy dopochwowo :) może któraś z dziewczyn się orientuje jakie USG Mi wykonają ? :-)

Malina trzymam kciuki :-)

Misiarska
spokojnej i szerokiej drogi do PL no i udanych zakupów :-)

Przepraszam jeśli jakieś dziewczyny ominęłam ale staram się jakoś nadrobić wpisy a trochę ich jest :-) U Mnie ok tylko troszkę dzisiaj w głowi Mi się kręci ale tak poza tym to ok :) zachcianki Mi się chyba zaczynają bo w sklepie poszalałam trochę z zakupami :-p a teraz nie chce Mi się zabrać do gotowania :-p
 
milenka30 : tak , miałam zaśniad groniasty .
Ale tydzień temu byłam u swojego gina i powiedział mi że ten pan profesor co robi badania po tym zabiegu 30 % obumarłym ciążą wystawia ten sam opis .
Tak że powiedział mi że po zaśniadzie zawsze rosną torbiele na jajnikach i beta nie spada tak szybko jak w moim przypadku.
Jak dostałam wynik badania po tym zabiegu, myślałam że to już koniec, naczytałam się o tym zaśniadzie w internecie i nie spałam całą noc . A teraz okazuje się że to nie było to .
Ale dalej mam obawy że może być powtórka, cały czas się denerwuje czy jeszcze moje dziecko żyje.
 
Ostatnia edycja:
dziś na 17 mam wizytę i strasznie się boje że znowu usłyszę "Nie mam dla pani dobrych wiadomości"
Mieszkam na przeciwko placu zabaw i widzę jak przychodzą 2 mamuśki z patologicznych rodzin , jedna ma 5 dzieci druga 3 , siedzą na placu palą i piją piwko. Dzieci robią co chcą i zastanawiam się , dla czego kobiety które nie dbają o siebie rodzą ile chcą i kiedy chcą !
 
Dranissimo myślę, że jak ktoś ma zrosty to może być nieciekawie. Ja mam po wyrostku i strasznie mnie piekło w tym miejscu jak brzuszek rósł..
Portia kciuki &&&&&&&&&&& za wspaniałe wieści :)

Jeszcze dwie godziny do wyniku.. Przepraszam, że tak zanudzam, stresa mam strasznego..
 
reklama
Dziewczyny, ktore sie martwia brakiem objawow lub ich mala iloscia... niech sie nie martwia ;) Ja w pierwszej ciazy oprocz bolu piersi na poczatku i sennosci nie czulam nic. Potem i to przeszlo i doslownie nie czulam, jakbym byla w ciazy ;)
 
Do góry