reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Portia - trzymaj się! ściskam Cię i mimo wszystlp jeszcze mam nadzieje, że będzie dobrze!!!!

Dziewczyny ja Was czytam często, ale nie daje rady odpisywać przy mojej córce, ona ma jakiś radar i jak zobaczy mnie przy kompie to od razu przychodzi przeszkadzać, a potem się zbiera tych wpisó, zapominam co która z Was pisała i nic Wam nie odpisuje :/ ale jestem cały czas :)


Widzę że nasze córeczki nasze maluszki w brzuszkach w tym samym wieku :)
 
reklama
Anutka_k faktycznie :) będziemy miały taką samą różnicę wieku, cały czas się zastanawiam czy dam rade i czy będzie ciężko czy bardzo ciężko ;) oczywiście żartuje, najważniejsze, żeby było zdrowe! a tak na marginesie to teraz chciałabyś chłopca, dziewczyne czy Ci wszystko jedno? bo mi to obojętne, tylko mąż by chciał synka, ale z córki też się będzie cieszył :)
 
dziewczyny

poszukuje Bromergonu do kupna - potrzebuje ok 20 tabletek. jesli ktos ma do odsprzedania - dajcie prosze znac na privie

serdeczne dzieki
 
Witam :-)
Jednak się nie wyspałam, bo obudziłam się po 6 na siku i już było po spaniu :no:
Już zjadłam śniadanko i wypiłam kawusię. Zaraz trzeba trochę ogarnąć i brać się za obiad.

Tak sobie pomyślałam, że całkiem możliwe że mam mdłości z tym, że nie poranne tylko wieczorne. Jakoś nie zwracałam na to uwagi właśnie ze względu na porę dnia. Ale wczoraj to już dość mocno odczułam :baffled:
 
Portia, nie spisuj wszystkiego na straty, byłaś u lekarza bardzo wczsześnie, a może masz po prostu długie cykle, wtedy dni płodne wychodzą później i 4 tyg od ostatniej miesiączki (co i tak jest bardzo wcześnie) może zupełnie nic nie wykazać. Głowa do góry, mam nadzieję, że jeszcze się tu odezwiesz :)

Hej dziewczyny, ja mam teoretycznie wolne do przyszłego tygodnia (choć co drugi dzień jestem w pracy, ale na parę godzin), ale od września do roboty bo pracuję w szkole. To będzie 7-8 tydzień i obawiam się, że zaczną się ciązowe zawirowania typu mdłości, jak tylko do pracy wrócę :/
 
Dzien dobry. ;-)

Ja juz po pobraniu krwi,teraz czas sie wziąć za jakas robote w domku. ;-)

Portia,wierze,ze wszystko jeszcze będzie dobrze! Trzymaj sie dzielnie!

Ja mam wizyte w poniedzialek,a najchetniej poszlabym juz dzis,nawet do innej lekarki...... :zawstydzona/y:
 
Hej dziewczyny!

A mnie dzis znowu plecy bolą...
Nie wiem, czy nie zadzwonie dzis do tej przychodni, gdzie jestem na wtorek zapisana i nie powiem, ze mam takie dolegliwosci i czy by mnie dzis nie przyjela.
Nie wiem czy bol w dole plecow jest normalny...
 
Agutka, ja też na pobieraniu byłam, dwa dni z rzędu bo lekarz kazał zrobić grupę krwi z kartą, a do tego potrzebne są dwie próbki. Pierwsze wyniki już odebrałam i ogólne są dobre, ale wyszła mi dodatnio różyczka (500) i CMV IgG ( 86), na początku się wystraszyłam, ale poszperałm w necie w i oznacza to po prostu że już przebyłam te choroby a ilość oznacza ilość przeciwciał. Jestem trochę zielona w tym temacie, dobrze myślę?
 
Madziolina - u mnie na początku też był ból pleców w części lędźwiowej, ale teraz już przeszedł, przynajmniej na razie.

Dziewczyny, co do farbowania włosów - chodzi zapewne o amoniak, który jest w farbach i który, chcąc nie chcąc, wdychamy przy farbowaniu. W internecie są sprzeczne opinie co do szkodliwości, jednak najważniejsze jest chyba, że jeśli zdecydujemy się na farbowanie włosów, to musi ono się odbywać w dobrze wietrzonym pomieszczeniu. Ja póki co odpuszczam sobie farbowanie włosów (jeszcze przed zajściem w ciążę przestałam, chciałam wrócić do swojego koloru, bo już zapomniałam, jak wyglądał;). Chociaż będąc w aptece widziałam ostatnio stojak z farbami z naturalnych barwników i bez amoniaku, chwalą się, że mogą je stosować kobiety w ciąży i karmiące. Kosztuje ok. 30zł za opakowanie. Kto wie, może się skuszę, bo ten mój kolor naturalny jest jakiś taki szaro-mysi.
 
reklama
Wiatr&woda akurat farb bez amoniaku jest w drogeriach sporo, ale dla tych które znacznie rozjaśniają włosy nie wiem czy takie się przydadzą. Ja farbuję, ale na ciemny kolor (muszę ukrywać siwulce które pojawiają się od 19stego roku życia ble) w zasadzie od dłuższego czasu stosuję właśnie farby bez amoniaku.
 
Do góry