reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Nie no pier.... nie rodzę!! :-p Zrobiłam się na bóstwo, włosy czyste, full make up, ogolona [matko jak ja tego nienawidzę teraz]. Przy okazji obejrzałam podwozie i ....... yy mam wrażenie, że wszystkie flaki mam na zewnątrz już. Rozciągnięte, spuchnięte... szykuje się totalny remont podwozia :dry:
Niech ktoś za mnie idzie dziś do tego lekarza... ja jakoś wcale nie mam ochoty. Stres mnie łapie nawet nie wiem przed czym...
 
reklama
Ja do poniedziałku tez nie rodze- na 12 jestem u fryzjera umówiona:-D Farbowanie, cięcie, w środę gin, a potem niech się dzieje co chce-tylko niech mąż wróci bo inaczej ogłosze bunt i nie urodze do świąt:-D
 
hej kochane ojj jak mi brakuje forum mam nadzieję że wkrotce się ogarne i wróce do was już na dobre.
Antosia to bardzo absorbujące dziecko śpi tylko na rekach jak mi sie udaje ją odłożyć to musze nakarmić/ubrać siebie albo Alana i tak latam jak nakręcona. Ulubionym momentem dnia są spacery mała śpi Alan na rowerek i tak łazimy ile się da, chociaż wyszykować się na taki spacer to nie lada wyzwanie.
Antosia rośnie jak na drożdżach pulasy jej na ramionach leżą taka tłuściutka. non stop wisi na cyckach i najchętniej śpi przy nich, do niedawna jadła z jednego na raz teraz ciagnie jeden po drugim i za godzine już się domaga.

Czytam o racuchach ojj ja ja bym sobie pojadła dobrych rzeczy póki co diete mam ubogą bo małą męczy brzuszek ale ilościowo sobie nie żałuję bo inaczej bym padła. a kilogramy i tak lecą. po samym porodzie zeszło mi 12kg:szok: uwierzyc nie mogłam jak weszłam na wagę a teraz już kolejne 2 poleciały. pozostało 13:tak: ale mówie wam dziewczyny wcinać nie żałować sobie bo potem to różnie moze być.
Sciskam was wszystkie gorąco gratuluję nowych narodzonych dzieciaczków i trzymam kciuki za te wktótce nadchodzące.

A dzisiaj mój termin porodu:tak:
Bużka
 
O kurcze niunia Ty jeszcze w dwupaku???? A ja codziennie o Tobie mysle. Ale rozumiem ze czekasz na mojego leniuszka kiedy mu sie w koncu zachce naprawde wyjsc. Moze wedlug teorii Loki musimy urodzic hurtowo. To na kiedy sie umawiamy?

Golenie uskutecznialam dwa dni temu. A przed chwila glowe umylam. Wczoraj sciagnelam sobie nawet sudoku 16x16 ktore Tymka skutecznie wykurzylo z brzucha. Na Ignasia widac nic nie dziala.

Mlody na spacerze z babcia a ja musze pokoj ogarnac bo znowu mnostwo kurzu. Niestety nie mam nic do przemeblowania ;-) ale jak sie nic nie ruszy to w sobote okna na dzialce pomyje i firanki zawiesze. No i lazienke doczyszcze.

Akana rozwalasz mnie tymi swoimi tekstami. Lubie je czytac tak samo jak posty Viltutti. Nie ma to jak odpowiedni komentarz.
 
Loka to wg Twojej teorii czekamy do jutra i razem z moi pas proponuje porody tym najbardziej zniecierpliwionym:):tak:

Oluś świetnie że Kruszynka Twoja tak fajnie rośnie. Zdajemy sobie sprawę, że niemowlak jest mocno absorbujący dlatego czekamy z niecierpliwością na każdą nowinkę od świeżo upieczonych mamusiek:)
 
Laseczki
wpadam na chwilkę bo obiecałam. Humor mam do bani. Miało być słońce a pada deszcz, jestem zmeczona, przeziebiona i bez siły. Wzięłam porządną kąpiel, wymyłam włosy - nie na bóstwo, tyle żeby czyste były i kładę sie na 2 godziny do wyrka, pa kochane, do potem...
 
reklama
Marcia no wlasnie tak sobie mysle ze jutro moglybysmy wpasc na porodowke zrobic co trzeba I podziekowac;-)
Co ty na to??? Kuzwa chyba bede musiala sie zebrac do tego szpitala :O
 
Do góry