reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Lizzy beze mnie mąż nie obejrzy to skończyć trzeba, no i co 10 min. to jeszcze trochę potrwa :D
żałuję jedynie, że książki nie przeczytałam.
 
Ostatnia edycja:
...
Auliya - czyżby czyżyk ;-)!. Niech się rozkręca, to na święta będziesz w domku!

bardzo lubię czyżyki :D a świąt nie obchodzę więc mi obojętne ale fajnie na weekend wrócić bo mąż będzie miał wolne. Na szczęście w pracy zapowiedział już że go nie będzie 2 dni po moim wypisie bo bierze okolicznościowy.
Coś się zagęszcza ale niewiele - jak dobrze że exel sam liczy :happy:
----------------------------------------------------------------------------------------
idę spać.
Pranie wilgotne przez pogodę i mąż będzie sprzątał, telefon wstawię do ładowania co by jutro nie padł.
Plan jest taki pobudka -> przedszkole -> szpital... zobaczymy czy się sprawdzi bo za bardzo się zmobilizowałam na zrealizowanie jak dla mnie :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry