reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Ja okna pomyłam i nic więcej robić nie zamierzam. Z jedzenia to tylko pasztet, barszcz i ciasto.

Kroczek ciekawe jak te pierwsze buty będą wyglądać na żywo. Też myślałam żeby sobie coś kupić, ale robiłam dzisiaj porządek w szafce z butami i kilka razy zdziwiłam się ci ja tam mam.

Mam teraz dziewczyny sajgon w domu, bo Teoś włazi w każdy najmniejszy kąt, a najbardziej lubi oczywiście pokój Julka. Ten z kolei jest strasznie zazdrosny o zabawki i leją mi się chłopaki tak, że aż iskry idą.

Napisane na Redmi 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kwietnióweczki kolejno odlicz
Nas pogoda nie rozpieszcza, zimno, deszczowo. Kinga zasmarkana jakaś.

Jak tam przygotowania do świąt?
U mnie na razie tylko rzeżucha posiana Zobacz załącznik 801774

To stara wersja - jutro zasiejemy nową.

1491598254-aaaaaa.jpeg


U mnie z czasem kiepsko. Musze wpaść w rytm, praca -dom. W pracy fajnie. Dzisiaj byłam sama w marketingu [emoji85], zobaczymy co tam "nawydziwiałam" dopiero w poniedziałek.

Pogoda paskudna , jak jechałam rano to było tylko 5 stopni.

Porządki generalne zrobione jeszcze w ubiegłym tygodniu, także teraz zostały tylko powierzchowne. U nas troszku święta bedą skrócone w tym roku ale to napisze jutro na zamkniętym.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kroczek fajne te pierwsze buty.
Mika super. No i dziękuję za pomysł.
Właśnie też chyba muszę jeszcze raz posiać, bo szybko rośnie.
Ja dzisiaj do pracy idę, bo odrabiamy 2 maja.
 
Jestem jestem. Muszę poogarnaic zaległości w papierach a łatwo nie jest bo miała siostra do mnie przyjechać i pomóc a tu zonk, ma jakieś sprawozdanie w pracy i nie da rady. Staram się coś ogarniać jak jestem sama bo wieczorem padam. M wraca późnym wieczorem i często jeszcze wisi na telefonie więc muszę być zdana na siebie.
Ja na święta też wiele nie szykuje bo tylko tyle co by radość Kajtkowi sprawić tzn. głównie ciasto pieczemy babkę i mam zamiar piec " zielony mech". Ugotuje żurek, bigos mam zrobiony i jajka zakupione. Dokupię biała kiełbasę na śniadanko i tyle. Nie będę gotować dla "wiedźmy" bo ona i tak marudzi a ostatecznie futruje wszystko, aż uszy się jej trzęsą. Traktuje pobyt u nas jak SPA. A tym razem zaplanowała sobie SPA do 3. maja bo fizykoterapie sobie u nas załatwiła.
W drugi dzień świat jadę do rodziców i zostanę tam na tydzień z dziećmi.
Kroczek piękne te buty se ja jeszcze pewnie trochę w " szybkobiegach" będę śmigać.
Moja Niunia zaczyna gaworzyc i tak słodko się uśmiecha. Wyrasta z ciuszków a mnie serce boli, że już takiego maluszka nie będę mieć. Ohh gdybym była młodsza i zdrowsza hmmm i to cholerne widmo cesarki.
 
Kroczku ja też czekam na zdjęcie butów. Te Twoje fajne, ale za duże na mnie.

Myszka jej jak Ty funkcjonujesz? Malutka spokojna, daje spać w nocy?

U nas impreza urodzinowa za nami, a święta nie wiem. Pewnie na ostatnią chwilę się dowiem, co i jak teściowa wymyśli.

U nas ogólnie ok. Ja i mąż chorzy, ale jakoś leci

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakoś funkcjonujemy he he. Chociaż chyba wolę już zostawać z dziećmi sama bo jakoś bardziej zorganizowana jestem. Dzisiaj ogarnęłam troszkę papierów ale jeszcze chata do odgruzowania.
Odkąd zaczęłam mieć robienie porządków "pod teściową" głęboko w dupie to lepiej mi się żyje.
Napisze Wam później coś na
 
U nas swieta = niedziela z acala rodziną. Robimy urodziny i tyle, w sobote porzadki i nieco gotowania, nie zamierzam stawac na rzesach. Czesc zamówie, a czesc sama zrobie. W koncu bede miec 10 osob w domu w goscinie. Ale M bardzo sie cieszy wiec poswiece sie :)
ze zdrowiem kulejemy, ale moze jakos sie uda z tym wyjsc na prosta. a tak to po staremu. Pogoda wczoraj bomba, dzisiaj pochmurno ale nie lało, jutro ma byc ładnie to planuje wyskok na caly dzien na działke.
 
No i buty wczoraj przyszły. Ale ja to mam pecha.
Jedne te ażurkowe są ok i wyglądają tak:
1491903043-aaaaaa.jpeg


Ale te drugie też są super tyle tylko że dostałam dwa prawe buty i to w różnych numerach:/ Na szczęście zwrot pieniążków już mam na koncie:)
1491903121-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry