reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Mamba ale wydaje mi się że co innego jak ktoś już tak ma że tak powiem "wpisane" w charakter ( np mój mąż, już z tym nie walczę) a co innego jak nagle zaczyna bałaganić;)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak niestety zostawia ubrania tam gdzie sie rozbierze, kubek zamiast do zmywarki wstawia do zlewu i zostawia, buty zostawi na wycieraczce a nie postawi na miejsce:/ Wkurza mnie to teraz tym bardziej że ciągle coś po Kubie sprzątam.
Miał tak od zawsze tyle tylko że wcześniej mi to tak nie przeszkadzało a teraz szkoda mi energii na ciągłe go upominanie

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to moj m po sobie sprzata,sam pierze sobie skarpetki i prasuje kosxule do pracy.I do niego nalezy sprzatanie łazienki,podlogi tez czasem umyje;-) ;)
 
Mój też ubrania rzuca gdzie popadnie. Jednak w domu sprząta.

Dzisiaj prawie cały dzień nad wodą spędziliśmy. Jednak Kinga już taka była padnięta, aż zaczęła płakać, że chce do domu.
W domu już chciała iść spać to ją do wanny wsadziłam, żeby jeszcze trochę wytrzymała [emoji6]
 
reklama
Teosiek też padł mi w sekundę, bo taki był zmęczony po całym dniu na rowerach i działce, a Julek ledwo na oczy patrzy, ale jeszcze się uparł żeby przed spaniem zjeść arbuza.

Napisane na Redmi 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry