reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

misiarska

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2013
Postów
576
Miasto
Lubuskie
Witam, około 1,5 tygodnia temu zrobiłam test ciążowy. Pokazał jedną krechę grubą i jedną bardzo mało wyraźną. Zrobiłam chyba z 10 testów, bo nie mogłam uwierzyć :-) I tak po prawie po pół roku starań jestem w ciąży. Jest to moja trzecia ciąża. I jestem niesamowicie szczęśliwa. No i mam nadzieję, że niedługo nie będę ja sama i dołączy więcej mam. Pozdrawiam
 
reklama
Witam, też dołączam :) pierwszy test 27.07 ostatnia @ 27.06 wyszedł bladzioch, dzisiaj druga kreseczka już bardziej wyraźna, beta wyszła 130, termin wizyty u lekarz mam na 07.08:) według kalkulatorów TP 04.04.2014
Misiarska jakieś objawy?
 
Hej.Ja też tak po cichutku liczę na kwiecień,moje urodziny i imieniny,w sobotę pierwszy pozytywny test,cienka kreska ale 5dni przed terminem miesiączki,dzisiaj już ładne 2krechy a okres w środę więc czekam.W lutym miałam zabieg po ciąży zaśniadowej i boję sie że te szybkie przyrosty bety to powtórka z rozrywki:no:.piersi mam napompowane i bolą,wzdecia i brzuch mi wywaliło. A jak u WAS?
 
Witaj :-) Cieszę się, że jest nas już dwie :-) Jak na razie jestem szczęśliwa i podekscytowana. Według kalkulatorów termin mam na 2 kwietnia. Wizytę u lekarza dopiero pod koniec sierpnia, bo dopiero wtedy będę w Polsce. A największą moją obawą są bliźniaki ;-) Mam już dwójkę maluchów, nie wykluczam czwartego, ale wolałabym nie za jednym zamachem :-)
Aniołek a jak tam u Ciebie samopoczucie? Bo mnie strasznie męczą mdłości.
 
misiarska dzięki,chciałabym żeby było dobrze,właśnie wyliczyłam że termin bym miała na 10kwietnia ja mam urodzinki dzień wczesniej.
A kwiecień poczatek wiosny najlepszy czas na dzidzię.



Uciekam pod prysznic bo się kleję dzisiaj a jutro o 4.15 rano pobudka do pracy,aha i spać mi się chce cały czas!
Do jutra,oby nic się nie zmieniło.
 
Ostatnia edycja:
vinga - dzięki bardzo :-)

Mi dziewczyny w pierwszej ciąży bardzo mocno chciało się spać. No i zawsze musiałam zaliczyć poobiednią drzemkę. W drugiej ciąży już niestety nie miałam na to czasu. W trzeciej tym bardziej ;-) Za to idę wcześniej wieczorem spać (czyli okolice 22, normalnie była to godzina albo 1, albo 2 w nocy). Jak to u Was wygląda? Pracujecie, czy może macie troszkę czasu aby odpocząć w domu?
 
reklama
Czesc dziewczyny tez sie przywitam :) 22.07 zrobilam pierwszy test i wyszedl delikatny bladzioch i z dnia na dzien ta kreseczka byla mocniejsza....:)
Takze zycze nam mamuśkom spokojnej i nudnej ciazy...:)
 
Do góry