reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie listopad/grudzień 2019

@Lusi29, hej :)
Jestem z listopadówek, obecnie 18tc., ale dopiero od +/- 1.5tygodnia czuję się lepiej :)
Mniej więcej 13-15tydz. Miałam podobnie jak ty - bardzo słabo się czułam i miałam zawroty głowy, do tego wymioty.
Czy pijesz dużo wody? Może jesteś odwodniona?
Jeśli będzie źle nawet po piciu wody, zgłoś się do swojego lekarza albo na IP (kroplóweczka wzmacniajaca działa cuda ;) ). Trzymam kciuki!
No i wbijaj do nas na watek listopadówek - jest bardzo fajna grupa dziewczyn :)
IP czyli SOR??? Wejdę i powiem proszę mi dać piciu do żyłki :-Djak miałam wymioty to mało piłam bo nawet woda mnie draznila ale teraz już jest lepiej. Najgorzej że na siłę nie potrafię pić. Mój organizm mówi tyle i już basta. Pije wodę, kompoty, kawę zbożowa, czasami czarna herbatę chociaż przez pierwsze miesiące nie mogłam bo zaraz był rzyg. Wody też nie mogłam na początku tzn mineralnej, tylko woda przegotowana i z odrobiną cukru. Od czasu do czasu duży łyk coli aby żołądek ruszył. Na razie dwa razy zakrecilo mi się w głowie i to jak siedziałam, mały helikopter. Na razie cisza. Mówiłam o tym ginowi i też wspominał o tym bym więcej piła. Martwi mnie tylko że ostatnio krew zleciła mi na początek maja a potem teraz w czerwcu tylko mocz. A na następną wizytę nie chce nic:crazy: dziwne.... W ogóle zapomniałam dopytać się o te nablonki okrągłe w moczu ale ona patrzyła i nawet nic nie wspomniała. A niby czytałam że to może oznaczać uszkodzenie nerek. Sikam normalnie, nic mnie nie boli i nie szczypie..... Nie wiem. Może powinnam zmienić lekarza....
 
reklama
A mialyscie coś takiego jak nagle uklucie w brzuchu jakby ktoś was trzasnal igła? Takie jednorazowe
 
@Lusi29 na wymioty jeszcze pomagały mi nutridrinki z apteki - mają wszystkie wartości odżywcze i po tym nie wymiotowałam. Ale nawodnienie najważniejsze.
Napisz na wątku listopadówek, jeśli masz jakieś pytania - będzie Ci odpisywać więcej osób :)
Linka Ci nie podeślę, bo jestem w aplikacji, ale wbij na Fora ciążowe > Przyszłe mamy > Listopadówki 2019
 
A ja czułam się dobrze , nawet mdłości nie miałam :) Jadłam wszystko , więcej tylko warzyw i owocow a z witamin to tylko mama dha premium, krótki ten skład ale dobry i wcale nie było potrzeby łykać wszystkich możliwych witamin ;)
 
Do góry