reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2014' rozpoczęty przez Moniqaa, 29 Czerwiec 2013.

1. Moniqaa

Moniqaa Fanka BB :)

Hey,

widzę, że jeszcze nie ma takiego tematu, więc... już jest :-D
    Piękne dwie krechy pokazały mi się na teście, a kalendarze pokazują datę marcową :tak:

Znajdą się jeszcze jakieś marcowe mamusie na forum?

2. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

O jacie!! Gratulację!! :-D Kurcze... aż nie wierzę że już marcówki się pojawiają :-)

3. reklama
  4. mouse23

mouse23 Fanka BB :)

dopisuje sie i ja:))) 5 tydzien terminu jeszccze dokladnie nie znam,4-6 marzec:)

5. vinga89

vinga89 mamusia syneczków

jej już marzec! gratuluję dziewczynki :) spokojnej i nudnej ciąży życzę
    styczniówka 2014 :)

6. Moniqaa

Fifka a no już powoli... ale będzie nas coraz więcej :tak:

Mi kalendarze na necie pokazują 7-8 marzec, ale to się okaże :-D

7. MewaŚmieszka

MewaŚmieszka Fanka BB :)

aaaaa, nareszcie! :-) cieszę się, że założyłaś ten wątek, bo ja sama nie wiedziałam jak i jeszcze się tu gubię.
    termin podobno na 8 marca, ale wciąż czekam na wizytę u gina i oficjalne potwierdzenie :-D

witam serdecznie!

8. mouse23

mouse23 Fanka BB :)

moniq kiedy wizytka?:Dja ide we wtorek ,nam nadzieje ze juz cos bedzie widac:D bedzie 6 tydzien,dzisiaj ciagnie mnie brzuch i latam jak glupia co chwile do lazienki...

9. Moniqaa

MewaŚmieszka ja także czekam na wizytę, a w sumie to muszę ją umówić dopiero :zawstydzona/y: ale najpierw muszę znaleźć jakiegoś gina :zawstydzona/y:
    MewaŚmieszka, a Ty kiedy masz wizytę?

Mouse to już niedługo ta wizyta :-D My w poniedziałek wyjeżdżamy nad nasze polskie morze, więc na razie gin odpada. Dziewczyny mi pisały, że najlepiej koło 6 tygodnia się przejść, a od ostatniej @ minęło dopiero 26 dni, więc jeszcze poczekam, ale Ty koniecznie daj znać co powie lekarz :tak:

10. reklama
  11. MewaŚmieszka

MewaŚmieszka Fanka BB :)

ja gina mam swojego od lat, wizyta już umówiona i będzie to piątek za dwa tygodnie (12 lipiec).

kurczę, ale się cieszę naprawdę, że już zaczęłyśmy tu pisać :-D

12. vivienne3

vivienne3 Fanka BB :)

O już zbierają się przyszłe mamusie na marzec 2014.Życzę nudnych i spokojnych 9 miesięcy.

Poleć forum