reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Roan Marita, tylko jak się powiększy jest brzydki obraz
wózek.jpg
 

Załączniki

  • wózek.jpg
    wózek.jpg
    1,9 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Co kupujecie swoim ukochanym mężczyznom pod choinkę? Ja mam problem z tym i nie mam kompletnie pojęcia co mu kupić :szok:

Ewula – ginekolog postraszyła mnie trochę, wiesz, podejście psychologiczne, bo bardziej w głowę wchodzi. Jak to albumy wklejane? W sensie, że bierzesz zdjęcie i wklejasz na klej?

Ja mojemu na razie książkę pt Hitlerland, ale on bardzo lubi tematykę II Wojny Światowej.
A album taki jak kiedyś były, białe duże kartki przełożone takim cieniutkim papierem. Wklejam na taśmę dwustronną.

Aneta, dobrze że w końcu usłyszałaś sąsiada, ale historia!
 
Witam was! :-)

Wreszcie was nadrobilam... mialam ponad 30 stron :szok:

Dzisiaj dzien duzo lepszy! :-D Nawet troche spalam w nocy i dzisiaj maz jest w domu wiec zawsze inaczej.:tak: Maz postanowil dzisiaj umyc okna i poprac firanki i nawet zrobil pranie i odkurzyl caly dom a mnie tylko nosi, ale nie wolno mi pomagac.;-)

Pozniej pojechalismy z tesciowa po czerwona karoce dla naszego maleństwa i fotelik! Kupilismy czerwonego Baby Design Lupo Comfort i Fotelik Maxi Cosi z Adapterami. Ale się ciesze hehe :-DTylko jedyny problem, ze pudelka w kacie pokoju rosna…

Jedyne czym się troche denerwuje to remont, bo troche się przesuwa w czasie i czesc miala być gotowa do swiat ale watpie żeby się to udalo i przez to reszta tez musi czekac…:-(

Jeśli chodzi o facebooka, to tam dołączyłam, ale nie wiem czy będę dawala rade ogarnąć to wszystko. Jednak wole pisac tutaj, a facebook na pewno się przyda jak zaczniemy wszystkie rodzic żeby szybciej mieć info czy jest wszystko ok. Fajnie na facebooku zobaczyc was ale pisac i tak wole tutaj. Dzisiaj sie tez z tej Mamy na start wypisałam, zostalam tylko na tej grupie co sa osoby stad, bo inaczej to jest dla mnie nie do ogarniecia…
Ja mysle ze BB nie umrze mimo ze jest fgacebook bo duzo osob jednak woli pisac tu i pozniej tez wszystkie będziemy pisac na zamknietym watku i będzie dobrze!


mamusia synka Gratuluje udanej wizyty i poprawy szyjki! Oby moja tak samo się zachowala do nastepnej wizyty! Kciuki zaciśnięte za maleństwo, musi być dobrze!!!

ewa86 duzo zdrowka zycze!!! A wiesz może gdzie można przymierzyc te staniki z Alles w Krakowie?

katrine Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!! :-)

alesia sliczne te albumy!

Josek to dobrze, ze z szyjka wszystko dobrze! Ja uwielbiam gry planszowe i chciałabym żeby u nas w rodzinie były takie wieczory z grami. :tak:

susi my tez mamy schowana wodke z naszego wesela, ale u nas jest taka tradycja, ze się zostawia na chrzciny. ;-)

muniuś dobrze ze wizyta udana! :-) A dzieci nasze często mogą być do 2 tygodni wieksze lub mniejsze, wiec nie ma się czym przejmowac! Jedno obliczenie jest wg miesiaczki a grugie wg usg.
Ale fajnie, ze masz taki sklep z uzywkami ciazowymi! A łóżeczko super!
Moim zdaniem twój przyrost wagi nie jest taki straszny i nie powinnas się az tak przejmowac!
Ja mojemu kupilam książkę, bo sobie taka zażyczył i portfel, bo już mu się rozpada. My sobie w tym roku tylko cos malego kupujemy.
Fajna sukienka! Ja bym założyła czarne buty.
Za prezentacje się nie placi!

Moniqaa na pewno z maleństwem jest wszystko dobrze. Może po prostu kopie cie w kręgosłup i ty tego nie czujesz. Ja tez takich strikte kopniakow nie czuje tylko takie lekkie jakby mi się miesnie spinaly czy cos.
Ja mam wyprawke już tak naprawde cala kupiona, ale to tylko dla tego, ze akurat była możliwość czesc pieniędzy z kredytu na nia przeznaczyc i czesc dostaliśmy od rodziny.

malpawzoo ja tez narzie nie będę kupowac stanikow, dopiero gdzies tak w lutym, bo wlasnie nie wiem jak moje piersi będą wyglądać. Super, ze dostałaś skierowania! :tak:

Mrowkaa super, ze wizyta udana! :-)

Koreczek duzo zdrowka zycze! Przygotowania do swiat nijakie, bo mi nie wolno nic robic hehe ;-) Tylko prezenty kupione dla wszystkich, ale w tym roku to tylko takie drobiazgi żeby tylko cos było. A reszta niech się moi rodzice i babcia martwia, bo przyjeżdżają już 20 to będą mieć troche czasu. Super, ze się z ta zapomoga udalo, zawsze to duzo lzej!!! Bardzo się ciesze ze się udalo!!! :-)

Megi Pegi ja tez naleze do osob które wola pisac na BB niż na facebooku. Facebooka mam tylko po to żeby cos sprawdzic i wogole malo co tam pisze.

Agnis83 jasne ze facebook może zostac, ale i tak wiecej rzeczy będzie się dziac tutaj, a facebook to tylko taki dodatek moim zdaniem. Fajnie takie paczki dostac, przynajmniej cos pożytecznego! :-)

kasiak-l fajny zegarek. ;-)

susi ja tez nie rozumiem dlaczego twoja corke przesadzaja tak często, nawet ja bym się denerwowala gdyby mnie tak przesadzali, jaby się cos zlego robilo caly czas!

secreto fajnie tak zorganizowac wigilie, choc nie wiem czy bym teraz dala rade… Z tym wiciem gniazda tez tak mam ale u mnie wszystko jest wstrzymane dopóki nie będzie strych gotowy i tam nie będzie salonu, lazienki i kuchni i mnie roznosi normalnie. Starsznie duzo mam pomysłów, ale nie mogę z nimi nic zrobic, a to się wsyztsko przeciąga… :-(

marcia30 super, ze zakupy udane! :-D

jaspis Ale fajnie z tym wyjsciem twój maz wymyślił! :-D

Juszka1988 ja tez dzisiaj drugi raz w tym tygodniu z domu wyszlam hehe Szalejemy normalnie! ;-)

AnetaNorwegia dobrze, ze w koncu usłyszałaś i moglas mu pomoc! Szczescie w nieszczesciu!

kasiulekk z tego co słyszałam zielone sa lepsze.

kamaa ja tez się zastanawiam, czy kupowac już wieksze… Zycze udanego wieczorku z pizza i filmem!

Nikusia82 ja mimo, ze mi w domu nie wolno nic robic tez nie nadążam hehe ;-) Kciuki za wizyte zaciśnięte!!!

nieznajoma1991 pewnie się obrocil, bo przeciez jeszcze ma duzo miejsca. Pewnie wieczorem jak się położysz to zacznie szalec!

Ewula_m moj tez lubi taka tematyke, moze bedzie na kolejna okazje! ;-)

jagna25 super, ze wozek juz jest!
 
Ostatnia edycja:
Jagna - rzeczywiście, przewinął się, bo wrzucałaś ogłoszenie chyba nawet jak dobrze pamiętam - oby dobrze śmigał, to najważniejsze :tak:
Ewula - mój też lubi tematykę II wojny światowej, hitlera, ale czytać nie lubi :confused2:

Jestem załamana stanem swoich włosów :baffled: Ponad miesiąc temu coś mi odwaliło i z rudych zachciało mi się blondu. Najpierw tylko przechodziły mnie takie myśli, potem mi się śniło po nocach, aż kiedyś w markecie wpadł mi do głowy głupi pomysł, żeby wziąć rozjaśniacz i pojechać z tematem, no to wzięłam Joanny na szybko, bo mój mi stękał, że już chce kończyć zakupy i moje niegdyś gęste, fajne włosy zamieniły się w szczecinę jakąś…jest ich bardzo mało, są cienkie…to nie moje włosy :no: Do tego kolor nie wyszedł mi po tym cholernym rozjaśniaczu taki jaki chciałam i biegiem poleciałam do mojej fryzjerki, żeby z powrotem na rudy mnie wzięła, następnego dnia po rozjaśnianiu. Nałożyła mi maseczkę odbudowującą, sama też podobną nakładam no i nie prostuję, nie suszę, (chyba, że czasem, ale to rzadko zimnym powietrzem), ostatnio byłam u niej, żeby znowu je przycięła i maseczkę położyła…ale bez zmian, to samo. Wykruszyły się i miejscami jestem tak jakby łysawa :no::szok::angry:

 
muniuś rodzić będziemy w Wołominie- i ona i ja. Od nas to bliziutko i tam do szkoły rodzenia chodzimy- no ona już skończyła, a ja zaczęłam :)
mój też lubi strzelanki i zamówiłam diablo 3, bo coś tam kiedyś wspominał, o tu Sklep internetowy Agito.pl bo była darmowa dostawa. Można też osobiście odebrać gdzieś w Wawie. Czasem na rtv euro agd są jakieś lepsze promocje. Ale najlepiej to sobie na ceneo sprawdzić. Te dwa sklepy sprawdziłam po prostu i mogę polecić. O mój jeszcze tu gry kupuje Games World - sklepy Warszawa: Złote Tarasy, Arkadia; Rzeszów: C.H. Millenium Hall, Poznań: C.H. Stary Browar, Łódź: C.H.Manufaktura - gry komputerowe -tu można też wymienić swoje stare, jak się znudzą na inne :)
 
Oj nie mam coś weny na wieczorne pisanie.... Pewnie nidługo się do wyrka położę...:zawstydzona/y:
A od rana jedziemy na zakupy, po południu choinka a w niedziele wypad do teściow, postaram się wpaść, a jak cos to odezwe się na fb.
Udanego wieczoru dziewuszki :tak:
 
muniś- uwielbiam fioletowy kolor! na pewno będziesz ślicznie wyglądała!:tak:


nieznajoma- ja ten sam stres przeżywałam w niedzielę...w niedzielę prawie zero ruchów,w poniedziałek praktycznie też:no: Masakra, może nasze dzidziusie zapadły w sen zimowy? Ogólnie trochę aktywność mojej mrówki osłabła,ale dziś byłam na wizycie i mówiłam o tym lekarzowi. Zbadał i stwierdził,że wszystko jest ok- u Ciebie pewnie tak samo!


monisia-ukłon w stronę męża,że podołał! jakby mój miał się zabrać za firanki to pewnie po praniu i wirowaniu skróciłyby się o połowę...Gratki z okazji zakupu wózka! Też mam Baby designe lupo-zielono granatowy!:rofl2:


Ja dziś na wieczór robię kolację niespodziankę dla mojego męża. Czekam aż wróci z pracy. Zrobiłam sos tatarski i szpinak z fetą zapiekany w cieście francuskim z szynką-on to lubi bardzo. Trzeba spędzić trochę więcej czasu razem,więc zaplanowałam miły wieczór. Przy kolacji pokażę mu najnowsze zdjęcie małej z dzisiejszego USG:tak:
 
Nieraz jak sobie tak leze i odpoczywam, to zastanawiam sie, co ona mi tam w tym brzuchu wyprawia :szok: czasami raczkami jak rusza, to mnie az laskocze, tez takie dziwne odczucie macie?
 
reklama
Ah te teściowe... Pisałam właśnie o swojej ostatnio w innej grupie... Czy zawsze teściowe muszą nas denerwować... Ja ze swoją nie mam aż takiej tragedi... Ale jeszcze nie urodziłam a ona już się wymadrza że piersią trzeba karmić jak najdłużej.... I tak wogóle to witam:-) przyłączam się do forum:-)
 
Do góry