reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Witam wtorkowo ;-)
Ja dzisiaj na pierwsze zajęcia szkoły rodzenia...jutro po 4 tygodniach do lekarza..i wiecie co? mam stresa jakiegos? Że na szkole czegos sie wystrasze:zawstydzona/y: a u lekarza, że coś bedzie nie tak, bo ostatnia wizyta 4 tyg temu byla...:zawstydzona/y: buuu... ale jak może być coś nie tak? bobas caly czas ładnie kopie, regularnie ;-) ach chyba panika...zaraz za prasowanie kolejnej porcji sie zabieram :-D

AnetaNorwegia teraz dopiero troche poczytalam to co przeslalas o tym prawie...masakra :szok: nie wiem czy bym wytrzymala...przeciez to ciągły stres jest :crazy: Ale ten chłopiec jest fajnie ubrany :-) podobają mi sie tak fajnie dzieci ubrane :-) dla Leona tez szukam wlasnie takich ubranek na lato :-)


mamusia synka
40 zl to rozsadna suma. Chyba ze jest u Was rozdzielone tak jak u mnie: na kościol i dla ksiedza, to pasibrzuchowi tylko ze 20 bym dala i tyle :-D nie ma co ich rozpieszczać!

secreto masz racje, Twoi tescie są nawiezeni :-D zey sie w klasztorze zamykać!

motorhead ja sie zwazylam zisiaj po swietach..i 1,5 kg do przou :-(czyli juz 11,5 :-(co do ciuchów to ja od poczatku ciazy to wszystko w lumpie kupilam, no moze ze 2 bluzki normalnie w sklepie :-D

ale n sumie to tez nie wiem jak liczyc te kg od poczatku...bo w maju ze stresow zrzucilam 5 kg...wiec do wagi sprzed maja to chyba nie tak zle...ale nie objadam sie...najgorzej wieczorami..ciagle bym podjadala..i oczywiscie cycki mam ogromne...z b juz powoli w d wchoze :eek: mojemu m sie nie podobaja...wolał mniejsze ;-)i brzuszek ladnie rosnie :-D ale posostale czesci ciala cale szczescie bez zmian. A chwalilam sie jakis tydzien temu ze nosze jeszcze pierscionki...to to po kilku dniach zdjelam..nie byly ciasne ale zaczely sie ociskac wiec wole nie ryzykowac...ale goło się bez nich czuje...szczegolnie bez obraczki :-(

ewa86 mnie na pewno nie uraziłaś :tak: każy ma jakieś doświadczenia związane z kościołem i każdy kieruje się sumieniem. I kto chce to chodzi, kto nie chce to nie. Dla mnie kościół np to wiara, nie księża i tyle. Spotkałam w życiu duchownych z powolania i takich co tylko pieniadze sie licza.

muniuś to macica ćwiczy, latego się napina brzuszek. Ja od dawna tak mam, teraz juz czesciej... Lekarz mi mowil ze poki nie boli, tylko yskomfort sie czuje to jest oki. No i z tego co czytalam to za czesto tez nie powinny być, kilka razy dziennie. Co o badania to nie wiem czy trzeba być na czczo..ja z zasady zawsze jestem na czczo...ALE CHAM!!!! brr i od razu ja cisnienie pewnie bym miala wysokie...

kasiak-l ja mam dzisiaj kasze gryczana z warzywami na obiad... strasznie mi sie kaszy chce! a jej nie lubie :eek: moj pewnie po tym bedzie glodny, bo miesa brak, ale trudno :-) musi sie zaczac przyzwyczajac do lekkich obiadkow :-)

nikusiaa85 witamy w gronie :happy:a teraz bedzie chłopak czy dziewczynka?

susi ale masz zaplanowane na dzisiaj! Zyczę żeby wszystko poszło jak po maśle ;-)

koreczek jak zle sie czujesz...tabletka na cisneinie nie pomaga to lepiej moze na IP jedz? tym bardziej ze czujesz ze brzuszek sie obniżyl :eek:

Gingerka i mrowkaa co z Wami? Trzymam kciuki za Was!!!!


katrine gratuluję!!!! :-)

Jeśli chodzi o sen to chyba jakas ciezka noc la wszystkich byla...jest ktos kto sie wyspał? ja zasnac nie moglam..w nocy sie budzilam..jakies takie napinanie sie brzucha bylo ale jakby przez wzdecia..no a jak zasnelam to sie *******y snily...

Ale sie ostatnio coś mecze przy tym laptopie :-D a jak mi ciagle gorąco jest! chyba najgorszy dla mnie skutek ciazy... :-D
 
reklama
staram się doczytać zaległości i właśnie trafiłam na posty Mamusisynka i agnis że martwicie się moją długą nieobecnością - melduję że jestem cała, zdrowa i w dwupaku - obiecuję cosik naskrobać jak już ponadrabiam i będę po wizycie (dzisiaj) ale od razu się poddaję i nawet nie będę próbowała poodpisywać bo nie było mnie od 20.12 więc jestem bez szans :)
 
flower188 cieszę sie ze w dwupaku jeszcze jesteś :-) naprawde raczej nie masz szans nadrobić ;-)

A właśnie zauważylam, dzsiiaj 32 mi mija :happy:
 
Ostatnia edycja:
katrine Pogratuluj siotrze!!!!! :-)

kamaa kciuki zaciśnięte za jutrzejsza wizyte i będzie wszystko idealnie nie może być inaczej! A szkola rodzenia się nie stresuj! Niczego raczej się nie przestraszysz, ja po naszej raczej troche się uspokoilam! ;-)
Ja tez już obraczki nie nosze i tez mi jakos tak głupio, ale lepiej tak niż gdyby trzeba ja pozniej rozcinac.

flower188 powodzenia na wizycie!
 
Katrine, gratulacje ;)

E, Monisia, słaby przykład ;) Jakby to był np. gość, co Ci kuchenkę naprawiał i dostał pustą kopertę, po czym wrócił spytać o co chodzi, to by każdy zrozumiał i jeszcze przeprosił za nieporozumienie. A że to ksiądz to wyszło od razu że łasy na kasę ;)
Chociaż oczywiście nie neguję, że i ewidentnie karygodne przypadki się zdarzają, ale ja się nigdy osobiście z takim nie spotkałam.

Kciuki za usg i wizytę! Będzie dobrze! :)
 
reklama
Ja robie zupe fasolową :-D będzie na dwa dni i z głowy. Mlody je w szkole obiady. Wroci to chwile się pokreci i pojdzi en aurodziny i tam się nażre słodkiego... :crazy: A impreza w fikolandzie :cool2:
 
Do góry