reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Munius my tez jeździmy do Uniejowa, mamy niecałe 50km :-) bardzo lubimy ale w ciąży nie byłam bo podobno nie można się wygrzewać.............


Koreczek to lepiej żeby się rozkręcił sam porod niż mają tyle trzymać po terminie...
Katrine jutro zobaczysz maluszka, ale duzy dzidziuś :-D



a ja szukam jakiejś super odżywki do włosów bo mam sianko :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
[FONT=&amp]Katrine – a siorka jak się czuje? Ja właśnie też taka uparta, ale przeholowałam i muszę zwolnić[/FONT] :crazy:

Gadałam z nią tylko przez chwilkę to mówiła że poniżej głowy nic nie czuje... I że się czuje jak po głupim jasiu, jak naćpana trochę :eek: zobaczymy jutro.

A Małego już kilka fotek dostałam- słodziutek!!! Nie mogę ich się w domku doczekać! Będę robić na prezent tort z pieluszek- zobaczymy co mi wyjdzie :-) w czwartek promocja Dady w biedrze (siorka planuje używać), 2 opakowania za 5 dyszek, zamierzam kupić i trzy piętra walnąć :-) i do tego kokardki i kwiatuszki z pieluszek i ubranek. Nie mogę się doczekać tego co wyjdzie (bo mam nadzieję, że coś wyjdzie:-D)
 
No wrocilismy ze szkoly... i nie jestesmy zadowoleni bo byl wielki chaos! Moze dlatego ze u mnie nie ma cyklu zajec, tylko jak przyjdziesz to sa dla Ciebie pierwsze, dla innych drugie innych trzecie zajecia... dzsiiaj bylo o kapieli..jednej co juz kilka razy byla polozna pytala co ma byc... i co za tydzien... nie dowiedzialam sie co spakowac..a na tym mi zalezalo...na cwiczeniach nie zostalismy bo kobiecie ewidentnie sie spieszylo! ech... moze ze 2 razy jeszcze pojde...

Nikusia85
ale się mężowi babiniec szykuje, nie przeraża go to? :-D

AnetaNorwegia no to nieciekawie z tym rozwodem..najgorzej jak jedna ze stron robi jakies problemy...

kasiak-l nie za duzo sie narobilas? ;-) ja miala na sniadanie zrobic sobie nalesniki...ale z braku czasu byla jajecznica..moze jutro mi sie uda zrobic.

Mrowkaa
najwazniejsze ze sprawdzone! No a teraz odpoczywaj duzo!

Nikusia82
no ja prasowanie sobie dzisiaj podarowalam..moze jutro zrobie?

muniuś troche za dużo tych skurczów :eek: a psinka to buldog francuski, o taki:

P1020641.jpg

mamusia synka
brawo za odmowe przyjecia małego łotra :-) tak trzymaj!

katrine cieszę sie, że z maleństwem siostry oki :-), a siostra pewnie jutro tez bedzie sie lepiej czula. Odpoczywaj i zajmij czyms mysli :tak:

koreczek trzymajs ie tam!:tak:

A ja ide przystrzyc boberka :-D i nabralam ochoty na nalesniki...czy wytrzymam o rana? nie chce dzisiaj juz jesc no :-(
 

Załączniki

  • P1020641.jpg
    P1020641.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 29
Witam wszystkich wtorkowo :-)
Ja dzisiaj pół dnia na badaniach spędziłam jakaś masakra ;-) strasznie dużo dziś glukozy robili nawet pielęgniarki zdziwione były, zobaczymy co wyjdzie :-D
Z tego co odczytałam gratulacje dla świeżo upieczonej cioci :-D
Jolcia trzymam kciuki żeby na tym się skończyło
AnetaNorwegia współczuje rozwodu, u mnie poszło szybciej trzymam kciuki żeby się zakończyło w najbliższym czasie :tak:
koreczek trzymaj się :-D
 
Ja czekam na księdza miał być do 18 :/ więc nie wiem czy przyjdzie czy nie:/

Koreczek trzymaj się w tym.szpitalu.. Wątpię żeby.coś ukrywali

Mamusia synka z tych dostępnych wszędzie odżywki garniera : oil repair, avocado, ekspresowa goodbye damage, nivea long repair .
Maseczki biovax i tu każda i jeszcze jedwab z green pharmacy
 
kamaa już zajęłam- w aptece już pełen koszyk i w tym Ala i As z pościelami- 2 komplety już wybrałam i rożek i poduszka i zasłonki i prześcieradła ojjj me konto ucierpi na tym zajmowaniu myśli :-D

szkoda, że macie takie odczucia z tej szkoły rodzenia :/ głupio tak, że można w każdej chwili przyjść bo dużo rzeczy może Cie ominąć... Ja to mam cały program, co tydzień coś innego właśnie i mega ciekawie opowiedziane. Jutro mamy mieć fizjoterapeutkę i masaż Shantala.

A i zapomniał pogratulować mamusi synka za odstraszenie potworka- ukłon w Twoja stronę :laugh2:
 
Dziewczyny widzę że jest temat szkoły rodzenia ja się właśnie zastanawiam czy chodzić czy nie mój misiek pewnie by chciał cobyśmy chodzili tylko ja się zdecydowałam sama rodzić więc nie wiem czy to ma sens..
 
reklama
Monika2412 - Ja kupiłam na allegro w takim sklepie jak klinika AGD. Jak szukaliśmy po nazwie to wyskakiwały oryginały za 95 zł...a my daliśmy nie całe 54 z dostawą. I mówię Ci dziś postawiłam obok siebie te szczotki no identyko. Warto szukać :tak:...A DOSTAWA ekspresowa w pt zamówiliśmy dziś mieliśmy :tak:

MUNIUŚ - NIESTETY ZZO Na Żelaznej ładnie nazywa się cegiełką :-(...koszt to ok 600 zł jestem na bieżąco bo koleżanka tam pracuje!!!
Sam poród w sali z mężem jest bezpłatny a sale piękne i ładnie się nazywają, dobrze wyposażone.
Kochana chętnie bym się z Wami spotkała ale ja mam trochę do stolicy a co za tym idzie koszty :confused2: a my teraz tniemy gdzie się da bo wiadomo... teraz tylko w styczniu musimy 700 zł wybulić na leki, USG bo przecież młody za mały i lekarza...:sad: więc każdą zł oglądam dwa razy. Do tego mąż już nie bardzo zgadza się na moje samotne wojaże ... więc bardzo mi przykro ale fizycznie, finansowo i już sama nie wiem jak ...ale nie dam rady :sorry:


Koreczek - no takie akcje podnoszą ciśnienie...ciekawe kiedy Ci lekarze tam reagują???Jak już jest mega zagrożenie życia dziecka????

katrine - :eek: nie wpuścili WAS???Toż to dziwne u mnie w 1 dobie była już i siostra i mama i mąż i siedzieli do oporu, a nast dnia nawet teściową przywiało...

KAMAA - TO jakaś masakra... Płacicie za tą szkołę???Kurcze w Stolicy to słyszałam, że takie bardziej profesjonalne podejście czyli każda grupa idzie swoim cyklem... My nie chodziliśmy ani przy 1 dziecku ani teraz...ale ja mam 4 pielęgniarki w rodzinie w tym 2 położne... do tego mój mąż mówi, że skoro kobiety od wieków rodziły bez szkoły to i ja urodzę :cool2: CÓŻ MIAŁ RACJĘ :-)

Weronika - mnie jutro czeka zestaw badaniowy...mam nadzieję, że wszystkie wyjdą ok!!!

SWOJĄ DROGĄ czy Wy też miałyście po raz kolejny zlecaną tą KIŁĘ I HbsAg ???nIE WIEM PO CO 2 RAZ GIN MI KAZAŁ?

Powiem Wam, że dziś serce mnie pobolewało, do tego strasznie kuło w mostku aż się przestraszyłam :-( położyłam na chwilę i przeszło, ale strasznie mi ciężko oddychać...kurcze tylko tego mi brakuje aby mi się sercowe sprawy odezwały ....
 
Do góry