reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Zycze Wam dużo cierpliwości przede wszystkim i mniej nerwów bo z dzidziusiem bedzie wszystko dobrze oraz życze udanych 9 miesięcy.Z doświadczenia powiem że ten czas początkowy w którym jesteście jest super później zaczną sie schody coraz wiecej nerwów i troski.:-)
Pozdrawiam listopadówka 2013
 
patka, mouse witam Was bardzo serdecznie! mam nadzieję, że zostaniecie tu na dłużej :happy2:
jak się czujecie? są mdłości?

mouse z tymi wersami, to nie wiem czy o to właśnie chodzi, ale jak piszesz, to rób "enter" jeśli chcesz zacząć nową myśl, a nie spację.
 
mouse23 : poszłam do lekarza, ponieważ chciałam się upewnić czy na pewno jestem w ciąży. Zrobił mi USG dopochwowe i potwierdził moje przypuszczenia ;) następną wizytę mam za ok. 2 tyg, wtedy będzie już można zobaczyć serduszko i dostanę skierowanie na badania. Jak narazie nie mam jakiś typowych objawów, szybko się męczę, jestem senna i może trochę straciłam apetyt :p jakiś tydzień temu strasznie bolały mnie piersi, ale teraz już przestały.

A u Was jak samopoczucie? :)
 
pewnie, że można! Podczytywalam trochę Wasz wątek o staraniach czerwcowych, gratulacje :-D
Ja szybko się teraz mecze, już nie daje rady tak szybko biegac za Lilka :-D
 
witam,dzien dobry
meczy mnie bezsennosc
widze ze dolacza coraz wiecej szczesliwych przyszlych mam,gratuluje i zycze milego dnia:-):-):-) a chcialabym zapytac ile jest badan usg w Polsce?
 
reklama
Do góry