reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
Ja też mieszkam w Norwegii. W ostatnich dniach tego roku spodziewamy się maleństwa. Mieszkam pól godziny od Oslo w stronę Polski:-).
 
witam
mam pytanko-czy robiono ci tu kontrolne badania ginekologiczne,bo mi nie-tylko usg i u mojego lekarza krew,mocz,waga,bicie serduszka i cisnienie....
pozdrawiam kasia
 
No witam rowniez mieszkam w norwegii i to dziesiec minut jazdy samochodem czy autobusem od arendala Mieszkam w miejscowosci Fevik.Mam pytanko czy nie boicie sie tutaj rodzic jak wygladaja wizyty u ginekologow no i jak sie dogadujecie.Ja mam synka 15 miesiecznego ale nigdy nie wiadomo jak to bedzie z rodzenstwem wiec wolalabym juz na przyszlosc sie dowiedziec.Prosze odpowiedzcie mi jak wam tu jest jak sie czujecieno i w ogole pozdrawiam pa:-)
 
Czesc! Ja również jestem w Norwegii i mieszkamy z mężem w Oslo. Mam wielką proźbę do wszystkich dziewczyn które orientują sie gdzie mogę pójsc tutaj w Oslo do dobrego lekarza.Jakiś tydzien temu zrobiłam kilka testów dla pewnosci i okazało się, że spodziewam się dzidziusia . Do kraju jedziemy dopiero na Boże Narodzenie i chciałabym wcześniej skonsultowac się z lekarzem . Proszę o pomoc .Dziękuję i pozdrawiam wszystkie forumowiczki :-)
 
:-)hej. ja mieszkam w Norwegii. o mojej ciazy dowiedzialam sie dopiero wczoraj i z obliczen termin wypada na 9-10 lipiec 2008. z przyjemnoscia podejme kontakt:-).

kasia (27) z Hovden i Setesdal.
 
hej! w Bergen (laguna) bylam 2 dni temu na swiatecznych zakupach z mama mojego pieknego.:-) wczesniej (2lata temu) mieszkalam w Ulvik skad pochodzi tatus malenstwa z mojego brzuszka. do Polski zjezdzam rzadko (1-2xw roku - jesli dobry to rok! :-)). o mojej ciazy dowiedzialam sie pozno (tydzien temu), jestem w 8(6)tc. w piatek pierwsza wizyta u lekarza. oczywiscie jestem wystrachana. to moja pierwsza ciaza, w tym temacie jestem zielona.pomocy poki co raczej znikad - zdecydowalismy niemowic jeszcze nikomu - do mometu jak wszystko bedzie pewne. samopoczucie raczej kiepskie, odczuwam jadlowstret, zmeczenie, dodatkowo inne objawy - od wczoraj momentami bole podbrzusza i lekkie brazowe plaminia. siedze na stronach i czytam. na jednej znajduje ze dobrze a z drugiej strony np. "mamusiasynusia" w "poronieniach" ktora ma straszne problemy. troszke wiec obaw we mnie siedzi i do tego jeszcze brodawki strasznie napierdzielaja!! mowie Ci - wariactwo!! :-D

a jak Ty to przechodzisz?

ps. udanego pobytu w PL.:-D
 
witaj , głowa do góry:-)NIE CZYTAJ O poronieniach, nie nakręcaj sie .jeśli masz jakieś obawy to idz do lekarza, sprawdz te plamienia.
ja mam rocznego synka;-). pozdrawiam , jak coś to służe radą i pomocą.
 
reklama
Do góry