reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza



.

Na pierwszym sama dzidzia, a na drugim widać (ja słyszałam ) bicie serca
 
reklama
Dorotka - śliczna dzidzia. Mi gin tylko pokazał serduszko ale go nie słyszałam. Super, ze Ty mogłaś tego doświadczyc:tak:
 
No to nić dziwnego, że Ci się buzia śmiała...mi się łzy radosci w oczach szkliły. Następmym razem pójde z moim M to moze poszłychamy tego cudnego dzwięku:)
 
A to mój fasolek :-)
 

Załączniki

  • dzidzia duża.jpg
    dzidzia duża.jpg
    68,8 KB · Wyświetleń: 85
Witam Wszystkie Październikowe Mamusie!
Ja nieśmiało stawiam pierwsze kroki na forum i postanowiłam się dołączyć.
Pierwszą wizytę mam za sobą- również tylko bąbelek było widać, ale już w czwartek idę na kolejną.
Niestety w Irlandii i ubolewam również nad polską prywatną służbą- mimo kłopotów z tarczycą ginka nawet nie chciała popatrzeć na wyniki badań, nic mi nie przepisała i dopiero jak zaczęłam plamić i narobiłam rabanu dostałam progesteron (swoją drogą ładnie sobie tu kosztuje...)
Dlatego będę łazić do dwóch- na wszelki wypadek.

A teraz usiłuję robić dobrą minę między jednym a drugim ściskaniem z kibelkiem, które u mnie przeciąga się na cały dzień i pół nocy. Samo szczęście:-D

Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry