reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
Natusia - super, że wszystko jest ok :) a myśleliściejuż o imieniu?
Na początku miał być Wojtuś teraz jesteśmy na etapie Patryk lub Tomek. Ale decyzja jeszcze nie padła:-D

Gratulacje :) A ty nie chciałaś mieć dwóch chłopców?
Tak szczerze to chciałam dziewuszkę, ale cieszę, że Bartek będzie miał braciszka.Mam nadzieję, że będą się dobrze dogadywać. A M mówi, że następnym razem może uda się dziewczynka:-D:-p
 
No czyli szanse na 3 są ;-)
A Tomasz to jest też moje imię dla potencjalnego syna nr 2 :-) Patrykiem za to miał być Maciek :-D a M podobał się też Wojtek, wiec chyba mamy podobny gust ;-)
 
Natusia no bo do 3 x sztuka:))) a co do imion to Wojtek działa na mnie jak płachta na byka:dry: i najbardziej chyba ten Patryś za mną przemawia;-)

Trina a Wy kiedy znów startujecie???
 
Wojtek jakoś źle mi się kojarzy a Mój M bardzo by chciał Wojciecha po dziadku i u nich to jakaś rodzinna tradycja. Teraz mu się antoś odwidziało. Powiedziałam że aktu urodzenia dziecka to on do ręki nie dostania i sama pójdę zapisać w urzędzie. Nie dość że musiałam się zgodzić żeby na drugie miał Maximilian po jego ojcu bo Kacperek ma po moim. Ale czuje że to już ma zły wpływ na to dziecko. Jak ja nienawidzę swojego teścia brrrrrrrrrrrr. Teraz myślę o Przemku. Patryk bardzo mi się podoba.

Trina do roboty :)
 
Natusia gratuluje!! Będziesz mieć 2 tygrysków :-)

Trina jak chcesz dziewuszkę, to musisz wiać z tego forum, bo tu się zarażamy chłopczykami :cool2::cool2::cool2:
 
Wiola - e tam, ja tu widze, że na przemian jest (no prawie :-D ) poza tym u mnie w pracy w moim biurze wszystkie miały chłopów do grudnia 2009. Od tamtej pory rodzą się same dziewczynki i tego się trzymam :tak:
 
reklama
No to mnie chyba Lilunia zaraziła, bo u reszty jednak chłopcy nie?? :-D hihi No chyba ze przy porodzie sie okaze, że moja Roksana ma bombki miedzy nogami :D hehe
Natusia najwazniejsze ze wszystko ok :-)
 
Do góry