reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
Dziewczyny niepokoi mnie mój Stasinek, a raczej jego kupy. Robi średnio jedną na 2-3 dni, ale z wielkim trudem i taką zbitą konsystencji plasteliny. Już mu troszkę rozrzedzam mleko, daje do picia wodę nie herbatę, soki tylko rozluźniające, owocki typu śliwka, jabłko,gruszka. Nie dostaje kaszek, bo to zapycha, nie pcham marchwi gotowanej, ani surowej.
Co mogę jeszcze zrobić?
 
Wiola - ja nie pomogę, bo z młodym nie miałam problemów z kupą. On i dwie-trzy dziennie potrafił zwalić w wieku Stasia.

Ja miałam dzis dzień lekarzowy. Najpierw u swojej ginki w pracy. Powiedziałam jej jak u mnie sytuacja wygląda i dostałam zwolnienie na miesiąc. I dobrze :-)
A teraz wracam od gina nfz. Robił mi usg, wszystko ok, młodziak niezwykle ruchliwy. A najlepszy był dialog:

ja - a widać coś miedzy nogami?
dr - nie
ja - a bo to jeszcze za wcześnie?
dr - nie. raczej dziewczynka bedzie
ja - :szok:

no i zaczynam się nakręcać.... a nie chcę, bo jak cos tej "dziewczynce" jednak miedzy tymi nogami wyrośnie to co? się rozczaruję... nie chcę się nakręcać...
Natusia chyba tak z Bartkiem miała, coś mi się kojarzy...
 
Wiola moj Sami mial problemy z kupkami i ja dawala mu mleko Bebilon na zaparcia.

Trina super ze zwolnieniem!!!
A o do USG i płci Ja poznawałam właśnie zaraz po 12 tyg moja ginka mówi że dobry lekarz wie w momencie kształcenia się narządów czy będzie to dziewuszka czy chłopie pod warunkiem ze dobrze ułożone:)))) więc TRZYMAM KCIUKI CO BY SIĘ SPRAWDZIŁO!!!!!!
 
reklama
Do góry