reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

Mamusie październikowe u lekarza

czarna79

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Luty 2006
Postów
8 698
Miasto
Piła
Kaka aż dziwne bo teoretycznie Hania to okaz zdrowia a dla mnie problemy z migdałami zazwyczaj objawiają się częstymi infekcjami i anginą:sorry2: No i zdrówka dla malutkiej

Trina dbaj o siebie ile możesz!!!! widać maluszek wyciąga z ciebie ile może;-)
 
reklama

Kaka82

Mamusia październikowa'08
Dołączył(a)
24 Sierpień 2007
Postów
8 933
Miasto
Piła
Mam nadzieje, ze z wziazku z choroba ma ciut powiększony...bo sobie nie wyobrazam iść z nią na ten zabieg...
 

trina79

Mamusia Lili i Maciusia
Dołączył(a)
27 Marzec 2008
Postów
1 954
Miasto
Warszawa
Hello!
I już po usg, wszystko w porzadku, dzidzia waży 200 g i mierzy 13 cm. Nic jej między nogami jak na razie nie wyrosło, a nawet przez moment widziano wargi sromowe. Tak więc raczej dziewucha ale jednak ginka powiedziała, żeby poczekać jeszcze do połówkowego z potwierdzeniem. Poza tym mówiła, że wszystko się może zdarzyć, bo jest wołana nawet na porodówkę, żeby ustalić płeć noworodka, bo położne nie są pewne :-)
 
reklama
Do góry