reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

Kaka82

Mamusia październikowa'08
Dołączył(a)
24 Sierpień 2007
Postów
8 933
Miasto
Piła
Biorąc przykład z innych...czas założyć nowy wątek - bo inaczej wszystko będziemy wypisywać w tym jednym.

Niech to będzie miejsce gdzie będziemy mogły się pochwalić swoimi fasolkami, gdzie będziemy dzielić się przeżyciami z wizyt u gina itp.

Co Wy na to?
 
reklama
A oto moja fasolka. Ma 16,7 mm. Ma pięknę serduszko. Jest zdrowa jak rydz...tylko mamusia ma torbiela na jajniku i musi zażywać leki...Jest szansa, że paskud zniknie do 12 tygodnia.
 
A oto moja fasolka - zdjecie robione komórką ale mam nadzieję , ze widać:-D
 

Załączniki

  • fasola.JPG
    fasola.JPG
    26,2 KB · Wyświetleń: 310
Witam,

Dlugo nie zagladalam...:((( witam serdecznie wszystkie nowe mamusie ktore do Nas dolaczyly:)))

Jestem juz po wizycie, znalazlam polskiego ginekologa :) jakos nie moge sie przekonac do irlandzkiej sluzby zdrowia...

Pecherzyk jest :) ale niestety dzidzi nie bylo jeszcze widac - za wczesnie chyba jeszcze, mam nadzieje ze za 2 tygodnie ja zobacze i nie bedzie to pusty pecherzyk....

Czytam ze objawy Was juz dopadly, mnie jeszcze nie i pamietam ze w zeszlym roku tez nic sie nie dzialo no moze poza bolem rozpalajacym moje piersi.... teraz tez bola ale to tyle....

Nie zebym nie mogla sie doczekac :))) aczkolwiek jakis urok to napewno ma... :))

No nic zmykam do pracy....

Pozdrawiam wszystkie mamusie bardzo cieplutko.....
A.
 
Kaka super, ze już masz pierwsze zdjątko maleństwa. teraz na pewno już jesteś spokojna.
Modliszko ty również jesteś w Irlandii? Ja też i również przeraża mnie opieka medyczna tutaj. A gdzie będziesz rodzić? Ja w Galway
 
Hey,

Zamierzam w Mullingar gdyz to tylko 20minut samochodem od mojej wioseczki. Opieka medyczna rzeczywiscie przeraza... niestety przypomina mi ona bardziej mala praktyke weterynaryjna... mialam male doswiadczenie w poprzedniej ciazy i nie wspominam milo tych chwil... ale glowa do gory bedzie dobrze.... tak sobie powtarzam :)))))

A ty pierwszego babelka rodzilas w Polsce??

Pozdrawiam
A.
 
Hey,

Zamierzam w Mullingar gdyz to tylko 20minut samochodem od mojej wioseczki. Opieka medyczna rzeczywiscie przeraza... niestety przypomina mi ona bardziej mala praktyke weterynaryjna... mialam male doswiadczenie w poprzedniej ciazy i nie wspominam milo tych chwil... ale glowa do gory bedzie dobrze.... tak sobie powtarzam :)))))

A ty pierwszego babelka rodzilas w Polsce??

Pozdrawiam
A.

Tak, w Polsce. Ale ty jak widzę zahartowana już jesteś skoro już raz przeszłaś tu ciążę i poród :-p
 
Zapomniałam powiedzieć, ze lekarz wyliczył mi poród na
8 października:tak::tak::tak:


Bardzo sie ciesze :) no widzisz moj mi nie wyliczyl w ogole wg usg stwierdzil ze to dopiero 5 tydzien sie zaczyna wg usg (badanie mialam w poniedzialek.) Jak wroce do domciu dorzuce fotke, niestety jak wspominalam wyzej nie widac na niej dzidzi jeszcze... ale babelek 6.5mm :))))

Pozdrawiam serdecznie
A.
 
reklama
Tak, w Polsce. Ale ty jak widzę zahartowana już jesteś skoro już raz przeszłaś tu ciążę i poród :-p


Niestety nie Dorotko, pierwsza ciaze poronilam, nacieszylam sie tylko 3 tygodnie... widzialam nawet bijace serduszko, gdyz trafilam na Early Pregnancy z powodu bolu pachwin, wszystko bylo ok a nastepnego dnia ... tragedia..:((

Przykre doswiadczenia mialam wlasnie na Early Pregnancy. Kobiety tam pracujace uwazajace sie za pielegniarki , dobre dusze byly bardziej tasmowymi robotami bez serca...

No tym razem sie tam na moje szczescie nie wybieram hihih :)))

Czekamy na zdjecie fasoleczki:)))

Pozdrawiam cieplutko...
A.
 
Do góry