reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

Mamusie, a to już mój 9-mm fasol (rośnie z zawrotną prędkością :-))
 

Załączniki

  • dzidzia2.JPG
    dzidzia2.JPG
    69,8 KB · Wyświetleń: 205
reklama
gratuluje takiego pieknego Fasola. ja mamwizyte w przyszlym tygodniu dopiero. ale tez postaram sie pochwalic swoim szczesciem
 
super te wasze fasolki, dziewczyny!!

pytanie medyczne do "irlandek" chociaz nie tylko - ginka przepisala mi zel Crinone (progesteron 8%). czy ktoras z was to kiedys stosowala?
cholerstwo kosztuje ponad 100 Eur i musielismy zamowic , bo zadna apteka tego nie ma na stanie.
dostalam tez lek, bo mialam lekkie plamienia w okolicach niedoszlej @, a poza tym jedziemy do Pl za tydzien, wiec tak na wzmocnienie bejbika.
 
super te wasze fasolki, dziewczyny!!

pytanie medyczne do "irlandek" chociaz nie tylko - ginka przepisala mi zel Crinone (progesteron 8%). czy ktoras z was to kiedys stosowala?
cholerstwo kosztuje ponad 100 Eur i musielismy zamowic , bo zadna apteka tego nie ma na stanie.
dostalam tez lek, bo mialam lekkie plamienia w okolicach niedoszlej @, a poza tym jedziemy do Pl za tydzien, wiec tak na wzmocnienie bejbika.

Elajza nie bardzo rozumiem po co ci coś tak drogiego zapisała. Przecież mają też Duphaston, nie wiem po ile normalnie bo ja mam częściową refundację i ostatnio płaciłam za chyba 42 tabletki 17 euro. O tamtym co ci przepisała pierwsze słyszę :szok:
 
nie wiem dlaczego nie zapisala mi Duphastonu. moze Crinone zawiera wiecej/mniej progesteronu? moze podaje sie go krocej, ale w wiekszych dawkach? nie mam pojecia. opakowanie zawiera 15 aplikatorow, wiec starcza na 2 tyg. mam to stosowac od teraz, zeby nie bylo jakichs komplikacji przed/w czasie wyjazdu do Pl. Duphastonu nigdy nie stosowalam.
 
Dorota27, Elajza już wiem dlaczego Crinone i czemu takie drogie. Mój mąż od razu sobie narobił znajomości po aptekach ;-) i mi przekazał to co polska farmaceutka mu mówiła jak chciał wziąć zamiennik.

Crinone ma dużo większe stężenie progesteronu i jest bardziej skuteczne jeśli chodzi o natychmiastowy efekt. Ja musiałam brać szybko, bo było zagrożenie poronienia i farmaceutka powiedziała, że owszem ma zamiennik, ale skutki mogą być fatalne jeśli trzeba szybko.

A Ty Elajza jeśli niedługo lecisz, to pewnie też musisz sobie "zapodać" odpowiednią dawkę na spokojny lot i podróż. :-)

A potem to już możemy oszczędzać:) Teraz mogę przejść na luteinę, bo już w porządku.

Ale się człowiek nerwów naje!:-D

Pozdrowionka
 
reklama
no patrz, a juz chcialam sie na lekarke obrazic, ze mnie naciagnela na jakies drogie leki. naprawde mnie pocieszylas! nie ma to jak informacja forumowa, dzieki Evelajna :)

dzisiaj wykupilismy Crinone i wyslemy tez aplikacje o Drug Payment Card. fajnie, ze cos takiego istnieje :)

a Ty Evelajna uwazaj na siebie!
 
Do góry