reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie po raz drugi,trzeci, czwarty...

U nas na razie jest dobrze, choc Erik rozrabia jak nie wiem, a ja przez mdlosci nie mialam sily go "poskramiac", ale teraz juz jest znacznie lepiej, wiec damy rade. Erik bardzo lubi malutkie dzieci, ostatnio malucha kolezanki calowal po raczkach i nozkach, wiec mam wrazenie, ze bedzie swietnym starszym bratem, przynajmniej jak na razie:tak:
 
reklama
witajcie!Będę mamą poraz trzeci!!! . Moje córcie jeszcze nic nie wiedzą. Jestem w 11 tygodniu ciąży -bardzo nas ona zaskoczyła. Cieszymy się, i pewnie niedługo powiemy naszym skarbom o niespodziance.Z wiekiem ciążę przeżywa się coraz bardziej nerwowo, więcej lęku o maleństwo ...a wydawałoby się,że tyle już wiem na temat ciąży-pewnie moja wiedza jest zbyt duża :-) i stąd te obawy!!! Pozdrawiam wszystkie czerwcówki 2009
 
Witajcie! Ja w czerwcu zostanę mamą po raz drugi. Mój Adaś w sierpniu skończył 3 latka. Od początku wie, że mamusia ma dzidziusia w brzuszku, było mi łatwiej mu powiedziec bo on od pół roku mniej więcej powtarza, że chciałby miec braciszka albo siostrzyczkę. Ale czasami się zastanawim, że może trzeba byo poczekac, bo teraz codziennie pyta czy dzidziuś już wyjdzie z brzuszka! Także na razie unikam tematu, żeby ochłonął, bo to przecież jeszcze dużo czasu! Poza tym tą ciąże znoszę fatalnie, od początku jestem chora, angina z zapaleniem przewodu pokarmowego na zmianę, także czekam końca...Pozdrawiam
 
ja również - jak Bóg da - zostanę mamą po raz drugi ale ze względu na 4 wcześniejsze straty nie informuję mojego synka o tym fakcie - powiem jak sama już będę w miarę spokojna. Ale za to podpytuję czy synek chciałby mieć rodzeństwo (chce - i o dziwo siostrę :) ), czy będzie mamusi pomocnikiem w kąpaniu, usypianiu itp. i powiem wam, że widzę jaki jest dumny na samą myśl o pełnieniu funkcji starszego brata :) Mam nadzieję, że z wszystkim sobie poradzimy jak dojdzie co do czego :) W każdym razie czekamy na rodzeństwo dla Pawełka z wielkim utęsknieniem:tak:
 
Mam nadzieje ze moja mala bedzie dobra siostra,juz teraz nianczy misie przynosi mi pieluszki zebym im ubierala i owijw w beciki no zobaczymy....
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie aktualne i przyszłe mamusie. Powiem szczerze, ze po raz pierwszy pisze na forum, zawsze czytałam ale chcę się z Wami podzielić swoimi doświadczeniami i wspólnie przeżywać kolejną ciążę - jeszcze nie potwierdzoną ale tak mi się wydaje. A wcześniejsze przeczucia mnie nie myliły. Trochę jestem jeszcze tu zagubiona nie wiem co i jak ale mam nadzieję ze szybko się nauczę.
Tymczasem pozdrawiam
 
Witam wszystkie czerwcowe mamusie!
Obecnie jestem w 15 tygodniu ciąży. Mam już dwójkę, a teraz spodziewam się trzeciego. Dzieci wiedzą już, że mama ma w brzuszku dzidziusia. Kiedy bawimy się bardzo uważa na mój brzuch.
Dzieici są w wieku 3 latka synek i 7 lat córeczka. Bardzo się cieszą na rodzeństwo zwłaszcza ten mały.
 
reklama
Moja mala ma 17 m, tlumacze jej ze mam w brzuszku dzidzie to ona przez pepek prubuje sprawdzic czy aby na pewno,ale pozatym jest kochana,czesto przychodzi i daje buzi brzuszkowi,ale sama tak do konca nie wiem czy ona cos z tego rozumie,moze jest jeszcze za mala
 
Do góry