reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie pomocy!!! Waga 11-miesięcznego dziecka

po przeczytaniu menu małej też tak uważam. 😍
także tylko się cieszyć że dziecko je swoje porcyjki a reszta się unormuje.
mój 13 latek wygląda już jak pająk taki chudy a córka 10 lat właśnie idzie w jego ślady 😆 Zdrówka
i napiszę że karmiłam piersią do roczku a potem do 2 latek mm I trochę innych mlek dodatkowo ..teraz przy najmłodszym który ma 21miesiecy też niedługo zacznę schodzić całkowicie z mm ..pije kozie ale i krowie pół szklanki dziennie także jak dla mnie schodzić nie musisz teraz kiedy widzisz że dziecku nic innego nie podchodzi , szczególnie że nie ma jeszcze nawet roczku ale to każdy robi jak uważa właśnie w stosunku do własnego dziecka:)
No wlasnie ja nie chce jej dawac nic na sile,zeby mi sie nie zrazila. Wole zaczekac jak sama bedzie gotowa, a mleczko jest wazne i niech je jak najdluzej. Poki co krowie mleko jest dla niej bee- pluje strasznie nim i zaprzestalam probowac,nie jej czas jeszcze :) W pazdzierniku mamy kontrole z obiema, zobaczymy co tym razem nam powie 🙈 jedna za mala ma wage,druga za duza ehhh nie idzie dogodzic tej babie 🙈
 
reklama
Do góry