reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie pomocy

ssss2010

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Listopad 2019
Postów
28
Dziewczyny jestem w 15 tygodniu ciąży od 4tygodnia codziennie wymiotuje nie mam ochoty na nic dokladnie brak ochoty do zycia. Macie jakies porady jak sobie ulżyć nic nie pomaga kropelki migdaly mleko. Dodam że jeszcze ani pół kilograma nie przytyłam 😭😭😥😭😥
 
reklama
Rozwiązanie
Szczegolnie wieczorami i w nocy ale mdlosci towarzyszą przez cały dzień
Współczuję. Na pewno jesteś wykończona:/ Może niedługo minie, skoro drugi trymestr się zaczął.

A jeszcze taki pomysł mam. Bierzesz witaminy ciążowe? Kiedy? Rano/wieczorem? Tak pytam, bo np. u mnie witaminy ciążowe (akurat ja femibion brałam) powodowały mega mdłości i wymioty, które się pojawiały ok. 30-60 minut po wzięciu tabletek. Musiałam je brać przed samym zaśnięciem, bo jak po tych 30 minutach od wzięcia już spałam, to było ok. Gorzej było jak nie zdążyłam zasnąć.
Miałam to samo i do 5 miesiąca brałam czopki od lekarza,musisz mu powiedzieć jeżeli są to częste wymioty dostaniesz lek. U mnie wszytsko przeszło samo w 5 miesiącu.
 
reklama
Ja wymiotowałam cała ciaze. Do 6 miesiąca po 4 razy dziennie. Ostatni raz przy porodzie :p Rano najgorzej. Pomagał mi imbir, migdały, mleko. Czasem jak już nie mogłam przez nudności wytrzymać łyk coli. Piłam też siemie lniane. Strasznie ruszało mnie surowe mieso no i po każdym otwarciu lodówki masakra. Pij dużo wody i jak czujesz, że jest źle to weź jakiś lek. Ja chyba miałam coś z apteki właśnie na takie wymioty dla ciężarnych, nie pamiętam nazwy. Tym, że nie tyjesz się nie przejmuj. Bierz witaminy i unikaj dużego wysiłku, wtedy też było mi gorzej.
 
Szczegolnie wieczorami i w nocy ale mdlosci towarzyszą przez cały dzień
Współczuję. Na pewno jesteś wykończona:/ Może niedługo minie, skoro drugi trymestr się zaczął.

A jeszcze taki pomysł mam. Bierzesz witaminy ciążowe? Kiedy? Rano/wieczorem? Tak pytam, bo np. u mnie witaminy ciążowe (akurat ja femibion brałam) powodowały mega mdłości i wymioty, które się pojawiały ok. 30-60 minut po wzięciu tabletek. Musiałam je brać przed samym zaśnięciem, bo jak po tych 30 minutach od wzięcia już spałam, to było ok. Gorzej było jak nie zdążyłam zasnąć.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry