reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie pytanie nie dzieciowe

Dołączył(a)
5 Listopad 2019
Postów
8
Nie dawno zaczęłam stosować zastrzyk depo provera czy któraś z Was miała może doczynienia z nim mam pewne obawy ..... A wczesniej nie zaglebialam sie zbyt mocno w wiedze na jego temat do poki nie zaczelam krwawic juz 16 dzien :(
 
reklama
Hej, depo-provera to zło wcielone. U mnie było tak. Po wyjęciu wkładki zastrzyk zrobiony w 30 dniu cyklu. Przez kolejne 30 dni brak miesiączki. A później plamienie plus miesiączka przez bite 19 dni z czego 11 dni to był obfity okres. Później do końca brak jakichkolwiek krwawień. Przeszłam odrazu na tabletki to dopiero przy trzecim opakowaniu pojawiło się krwawienie z odstawienia. Każdemu będę depo odradzać. Zrobił sieczkę z mojego organizmu, wzięłam tylko raz prawie dwa lata temu, a do tej pory nie mogę unormować cykli, do tego po drodze zaliczyłam poronienie.
 
Hej, depo-provera to zło wcielone. U mnie było tak. Po wyjęciu wkładki zastrzyk zrobiony w 30 dniu cyklu. Przez kolejne 30 dni brak miesiączki. A później plamienie plus miesiączka przez bite 19 dni z czego 11 dni to był obfity okres. Później do końca brak jakichkolwiek krwawień. Przeszłam odrazu na tabletki to dopiero przy trzecim opakowaniu pojawiło się krwawienie z odstawienia. Każdemu będę depo odradzać. Zrobił sieczkę z mojego organizmu, wzięłam tylko raz prawie dwa lata temu, a do tej pory nie mogę unormować cykli, do tego po drodze zaliczyłam poronienie.
Właśnie ja juz krwawie dlugo bez innych objawow boje sie ze on jest wgl nie skuteczny przez takie cuda co robi z organizmem....
 
Jak widać na każdego działa inaczej. Ja momentalnie na nim spuchłam, 6kg przez jeden głupi zastrzyk.
Ja puchlam po plastrach evra chcialam spróbować cos innego o tabletkach zapominam więc zdecydowalam sie na zastrzyk... Czego teraz zaczynam żałować a do stycznia mam z glowy zmiany...
 
reklama
Ja puchlam po plastrach evra chcialam spróbować cos innego o tabletkach zapominam więc zdecydowalam sie na zastrzyk... Czego teraz zaczynam żałować a do stycznia mam z glowy zmiany...
To może krążek? Brałam jak tylko pojawiły się w Polsce nuvaring. Dwuskładnikowy, niewielka dawka hormonów i zakładasz na trzy tygodnie. Na nim nie plamiłam.
A zastrzyk działa na pewno tylko szkoda organizmu. To przestarzała metoda antykoncepcji.
 
Do góry