reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej Dziewczyny,

Mam nadzieję że mnie tu jeszcze pamiętacie :-):-):-)

Byłam dziś na usg połówkowym. Wszystko jest ok z Synusiem (pokazywał swój sprzęcik bez krępacji) :-D:-D:-D Waży pół kilo. A to jego słodki buziaczek:

Zobacz załącznik 159351

Kroptusiu - Wielgaśne Gratulacje!!!

agniesiar - nie wiem czemu Ci te testy tak wychodzą. Albo masz jakąś mega owulke albo są trefne albo w ciąży jesteś (podobno w ciąży wychodzą pozytywne). Miałaś ostatnio normalny okres?
 
reklama
Hej Dziewczyny,

Mam nadzieję że mnie tu jeszcze pamiętacie :-):-):-)

Byłam dziś na usg połówkowym. Wszystko jest ok z Synusiem (pokazywał swój sprzęcik bez krępacji) :-D:-D:-D Waży pół kilo. A to jego słodki buziaczek:

Zobacz załącznik 159351

Kroptusiu - Wielgaśne Gratulacje!!!

agniesiar - nie wiem czemu Ci te testy tak wychodzą. Albo masz jakąś mega owulke albo są trefne albo w ciąży jesteś (podobno w ciąży wychodzą pozytywne). Miałaś ostatnio normalny okres?
Witaj pamiętamy słodki maluch:-)
 
maggief jasne że pamiętamy! urocza foteczka, aż się rozkleiłam :zawstydzona/y::happy: buźka*

Moje dziecko już śpi..
czekam na mężusia i robimy sobie wieczór we dwoje:rofl2:;-)

Pozdrówki!!
 
Wiem, że już poruszałyście ten temat dziś mówiła o tym zbynio, ale ja też mam chyba te same trefne testy owulacyjne co ona już 5 dzień mam pozytywa. Krechy obie są tak samo wyraźne o ile nawet testowa nie jest bardziej widoczna - zaznaczam, że nie robię z moczu porannego tylko po południu ok 16.30.

Nie wiem co mam myśleć czy już po owulacji czy ciągle przed???

Śluzik był już mętny i kleisty a teraz znów robi się rozciagliwy, ale mętny.

Nie wiem co o tym myśleć jestem już ogłupiała.

Poradzcie coś

Mogę Ci powiedzieć to samo co Zbiniowi:
jak Ci owulacyjne wychodzą pozytywne to może spróbuj ciążowego a nóż też wyjdzie pozytywny :-D
Tak na poważnie to albo naprawdę jesteś w ciąży albo niestety masz coś nie tak z hormonami. Mi zawsze kilka dni przed i po owulce (której rzekomo i tak nie ma :confused:) wychodzą testy z jedną kreską, a na owulkę wychodzi pozytyw :tak:
 
KROPTUSIU - GRATULACJE PRZEOGROMNE DUZO SZCZĘŚCIA DLA WAS WSZYSTKICH!!

a ja tak podczytuje podczytuje i czekam na info od Oli

Pozdrawiam dziewczynki! :-)
 
WITAM:-)
Już jestem wczoraj wróciliśmy po 22 co tylko tyle aby się umyć i do łóżka bo byłam zmęczona:sorry2:;-)No to tak odrazu powiem że ginekolog jest zadowolony że aż sam się uśmiechał że się cieszy z tak zdrowej ciąży:-Dwszystko bardzo ładnie dzidzia zdrowiutka ma wszystko namiejscu SIUSIAKA też:-D:rofl2:jak to gin powiedział że mój synek będzie mieć kolege:-Dpkazał prącie woreczki a za miesiąc powiedział że powinny być ładniutko jąderka widać:tak::-)jestem bardzo zadowolona z wizyty Alanek ma 293 g co mówi że to bardzo ładnie odpowiada 20 tc:tak:a ile wzrostu nie ma hehe zapomniałam się spytać :zawstydzona/y:ale fotki nie mam bo nawet sie synuś niemieścił a tyle co tak na częsci ciała to już nie brałam;-)w sumie mogłam wziąść ale jakoś nie wiem hehe:zawstydzona/y::-)mam teraz zapisane badania czyli mocz morfologia no i słynna glukoza po obciążeniu:-p
ciśnienie w normie no i od początku przytyło mi się 3 kg:-)serduszko także ładniutko biło:-)


MAGGIE super a fotka śliczna:-)
 
WITAM:-)
Już jestem wczoraj wróciliśmy po 22 co tylko tyle aby się umyć i do łóżka bo byłam zmęczona:sorry2:;-)No to tak odrazu powiem że ginekolog jest zadowolony że aż sam się uśmiechał że się cieszy z tak zdrowej ciąży:-Dwszystko bardzo ładnie dzidzia zdrowiutka ma wszystko namiejscu SIUSIAKA też:-D:rofl2:jak to gin powiedział że mój synek będzie mieć kolege:-Dpkazał prącie woreczki a za miesiąc powiedział że powinny być ładniutko jąderka widać:tak::-)jestem bardzo zadowolona z wizyty Alanek ma 293 g co mówi że to bardzo ładnie odpowiada 20 tc:tak:a ile wzrostu nie ma hehe zapomniałam się spytać :zawstydzona/y:ale fotki nie mam bo nawet sie synuś niemieścił a tyle co tak na częsci ciała to już nie brałam;-)w sumie mogłam wziąść ale jakoś nie wiem hehe:zawstydzona/y::-)mam teraz zapisane badania czyli mocz morfologia no i słynna glukoza po obciążeniu:-p
ciśnienie w normie no i od początku przytyło mi się 3 kg:-)serduszko także ładniutko biło:-)


MAGGIE super a fotka śliczna:-)

super ,ze tak ładnie rośnie :-)
 
Hej Dziewczyny,

Mam nadzieję że mnie tu jeszcze pamiętacie :-):-):-)

Byłam dziś na usg połówkowym. Wszystko jest ok z Synusiem (pokazywał swój sprzęcik bez krępacji) :-D:-D:-D Waży pół kilo. A to jego słodki buziaczek:

Zobacz załącznik 159351

Kroptusiu - Wielgaśne Gratulacje!!!

agniesiar - nie wiem czemu Ci te testy tak wychodzą. Albo masz jakąś mega owulke albo są trefne albo w ciąży jesteś (podobno w ciąży wychodzą pozytywne). Miałaś ostatnio normalny okres?
Maggie no pewnie,że Cie pamiętamy:tak: To super,że z Synusiem wszystko dobrze:-):-)
 
reklama
Do góry