reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ja za to jutro spędzam cały dzionek przy jeziorku:-puwielbiam grillowanie i plażowanie:tak:
MADZIAS AGADARIA to już niedługo wakacje:-)
 
reklama
Patrysiu,zazdraszczam.....wlasnie dlatego nie moge sie doczekac juz 17 lipca.....
Madziaaas,my planujemy wypad taki weekendowy nad morzew sierpniu,a teraz to Mazury....

Wiecie co,az mi niedobrze od tego upalu....buziam;)
 
No rzeczywiście dzisiaj straszny upał
Ja ledwo dycham,jeszcze głowa mi pękaaa:-(
Ale to nie z upału,lekkie nerwy były,ech.....
 
WITAM SIĘ:-)
Jednak nie byliśmy nad jeziorkiem bo troszku inne plany weszły tzn.na matarni pochodzilismy pooglądaliśmy fajoskie ciuszki(heh nie no musze sie wybrać jak bedzie kasa i coś sobie kupić ;P)lody hot-dogi pojedlismy i do domciu;)

MADZIAS a co się stał?zrelaksuj się:tak:
 
WITAM SIĘ:-)
Jednak nie byliśmy nad jeziorkiem bo troszku inne plany weszły tzn.na matarni pochodzilismy pooglądaliśmy fajoskie ciuszki(heh nie no musze sie wybrać jak bedzie kasa i coś sobie kupić ;P)lody hot-dogi pojedlismy i do domciu;)

MADZIAS a co się stał?zrelaksuj się:tak:
O to fajnie spędziliście dzień :)

Aaa małe spięcie z T
Ale jest ok ;-)
A my dzisiaj byliśmy w makro na piechotke bo tak było ładnie:-)
 
DZIEŃ DOBRY:-)
MADZIAS to fajnie że już jest dobrze:happy2:heh u mnie też zgrzyty są ale szybko mijają:-ppogoda tak ciepełko ale ciekawe jak długo się utrzyma:confused:
 
Cześć dziewczynki!

Kaira gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy:tak:

Madziu a czemu dziś taki masz kiepski humorek?

Ja byłam dziś na USG piersi jak co pół roku i wszystko w porządku. Piesek mi gdzieś wsiąkł bo się suka cieka na wsi i lata za nią jak głupi. Ale spryciarz jeden wraca na noc do domu pojeść i pospać i rano biegnie dalej. Dziś wyjątkowo w dzień był w domu a na wieczór mu się na amory zebrało i poszedł sobie ale na szczęście szczeka od czasu do czasu to wiem, że nic mu nie jest i gdzie jest.
 
reklama
Do góry