reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witajcie!!!

Black,oj pieknie tam macie latem....az zal wyjezdzac....ja normalnie juz o niczym innym nie mysle jak nie o urlipoe...zamierzam sie wybyczyc za wsze czasy:)i dzieki za ten wiaterek:)
kroczku,niezly agent z tego Twego pieska;)
justys,niczym sie nie przejmuj!!!!ksiazkowe "dzieci" sa tylko ksiazkowe!!!!nie zmuszaj malego do niczego:)zacznie w koncu trzymac sztywno glowke,zobaczysz,jedne dzieci robia cos szybciej,inne wolniej,moja np. siedziala sama dopiero ok.10 m-ca,gdzie synek kolezanki opanowal siedzenie bez oparcia do perfekcji jak mial 6 m-cy...za to moja poszla jak miala 11 m-cy,a jej synek jak mial bodajze 14 m-cy...wiec nie stresuj sie,wszystko przyjdzie w swoim czasie.Buziam:*

A ja zalatana,znow mnie wzieli w delegacje do innej jednostki,robie polroczne sprawozdania ,wiec mozg mi siada od cyferek...:)
ale jeszcze tylko jutro i weekend,a potem-uciekamy na Mazury...normalnie o niczym innym nie mysle jak o urlopie...

buziam dziewczynki:***
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)

no prosze jaki cwaniaczek hehe:-)ale dobrze ze ta suczka ma sterylizacje bo co by było z tymi szczeniaczkami:szok::-(a tak to mają pieski sobie suczke do towarzystwa:-Dps.moja tez jest upierdliwa dlatego musi być na łańcuchu:-(kopie wszędzie(teść ma wtedy nerwy)i kurcze taka duża landara a przeskakuje siatke różne zagrodzenia:szok::wściekła/y:i nie raz wędrowała sobie tu i tam a ludzie w strachu bo to Amstaff jest:sorry2:a jak ma cieczke to musi siedzieć w klatce bo dylikwentów tu nie brak i jedynie pobiega sobie jak M jest przy niej:tak:oczywiście M sobie ją takze i z łańcucha wypuszcza jak też jest przy niej nie stety :sorry2: nie wiem dlaczego tak broi :dry:

tulam:tak:

No ja jakbym zobaczyłą amstaffa to też bym się troszkę przestraszyła:tak:

Czesc dziewczyny
Madziu jak tam samopoczucie
Kasiu niezly cwaniak z tego twojego psiaka moj tez taki jest ale odkad nie ma suczki tesciowej to wylatuje za brame i sie zaraz wraca na cale szczescie
dziewczyny i tak sobie mysle o tym moim dziecku,czytam wszystkie artykuly dotyczace rozwoju w danym miesiacu i wszystko jest dobrze wszystko sie zgadza jedyne czego nie robi jeszcze to,to,ze nie ma sily calkowicie dzwignac glowki jak jest ciagniety do siadu mam nadzieje,ze kojarzycie o co chodzi jak go podnosze i trzymam na rekach to trzyma sztywno i prosto ale stresa i tak mam...i nie wiem co myslec...

Justyś ja uważam, że nie masz się co martwić skoro Twój Oliwierek nie odbiega od normy z rozwojem. Będzie dobrze:-D

Hej dziewczynki

U mnie zastój- na HSG nie bylo miejsca i kazali mi zadzwonic za miesiac.

Madzia trzymam kciuki za tate- daj znac

Oluś współczuję zastoju ale co się odwlecze to nie uciecze jak to mówią:tak:

Witajcie Kobietki :-)

Olu
przykro mi, że się przeciąga u Ciebie...

Agadaria
w moje strony się wybierasz ;-) Mazury są piękne! My zawsze w góry wyjeżdżamy na dłuższy urlop, ale tak w ciągu roku jak tylko jest pogoda to weekendy spędzamy poza domem i korzystamy z tych naszych mazurskich uroków - kajaczki, kąpiele w jeziorkach, spacery po lasach... eh... niestety w tym roku nie za wiele mogliśmy porobić, ale mimo wszystko zobaczyliśmy kilka ciekawych miejsc :sorry2:

Madziu
całuję i przytulam mocno bardzo :***

M zabiera kompa do pracy i tylko wieczorem zaglądam na chwilkę i zmykam, bo po całym dniu już nie mam siły siedzieć przy necie :sorry2:
A u mnie generalnie to ok... Nogi mi ostatnio puchną, ale robiłam wyniki z moczu i wszystko gites, więc po prostu taki urok końcówki ciąży...
Zaliczyliśmy z M szkołę rodzenia, torbę do szpitala mamy spakowaną i teraz nic tylko czekać... Dzidzia oczywiście niech te dwa tygodnie jeszcze posiedzi, ale potem już mam nadzieję zechce przyjść na świat, bo nie mogę się jej doczekać :-D


Pozdrawiam Was wszystkie baaardzo mocno :happy2:
Przesyłam Wam letni powiew wiatru znad mazurskiego jeziorka...
Zobacz załącznik 262748

Dziękujemy za wiaterek i faktycznie już jesteś na wylocie:tak:

Witajcie!!!

Black,oj pieknie tam macie latem....az zal wyjezdzac....ja normalnie juz o niczym innym nie mysle jak nie o urlipoe...zamierzam sie wybyczyc za wsze czasy:)i dzieki za ten wiaterek:)
kroczku,niezly agent z tego Twego pieska;)
justys,niczym sie nie przejmuj!!!!ksiazkowe "dzieci" sa tylko ksiazkowe!!!!nie zmuszaj malego do niczego:)zacznie w koncu trzymac sztywno glowke,zobaczysz,jedne dzieci robia cos szybciej,inne wolniej,moja np. siedziala sama dopiero ok.10 m-ca,gdzie synek kolezanki opanowal siedzenie bez oparcia do perfekcji jak mial 6 m-cy...za to moja poszla jak miala 11 m-cy,a jej synek jak mial bodajze 14 m-cy...wiec nie stresuj sie,wszystko przyjdzie w swoim czasie.Buziam:*

A ja zalatana,znow mnie wzieli w delegacje do innej jednostki,robie polroczne sprawozdania ,wiec mozg mi siada od cyferek...:)
ale jeszcze tylko jutro i weekend,a potem-uciekamy na Mazury...normalnie o niczym innym nie mysle jak o urlopie...

buziam dziewczynki:***

Życzę udanego urlopu:-D
 
Czesc:) my tez wyjezdzamy na urlopik 30 lipca troszke sie stresuje jak maly zniesie droge ale mysle ze bedzie ok:) i po woli tez zaczynam sie cieszyc wyjazdem bo tak to mialam mieszane uczucia ale dwa lata temu bylismy ze znajomymi na wczasach na chorwacji i oni tez byli z 4 miesiecznym bobasem i jakos dalismy rade te 13 godzin to my nad morze tez zajedziemy:)

Dzieki dziewczyny za slowa otuchy na was zawsze moge liczyc,dzieki:)
Olka przykro mi ale jak to Kasia napisala co sie odwlecze to nie uciecze ale nic nie dzieje si ebez przyczyny i moze hsg nie bedzie potrzebne
Agadaria udanego urlopku i pieknej pogody:)

Milego dnia dziewczyny
 
Cześć dziewczynki
Justyś nie martw sie,pamiętasz też Ci mówiłam że ja z moim małym ćwiczyłam i było ok
Olu trzymam kciuki za Ciebie cały czas
Black Opal no sie w końcu odezwałaś,już Cie namierzałam czy sie pokazujesz:)
Dzięki za letni powiew wiatru
Agadaria miłego urlopu
Miłego dnia
 
Witam!!!!:-)
Wreszcie Was odnalazłam:) Jak weszłam po raz pierwszy na forum po porodzie to te forum jakies takie pozmieniane, że odechciało mi sie zaglądac bo nie mogłam sie połapac:) Ale od paru dni odnalzałam Marcówki i teraz Was:) U nas oki:) Tom rosnie jak na drożdżach:) Waży 6800:) Wczoraj byliśmy na szczepieniu i miał małą gorączkę po. Teraz sobie kisa troszkę:)
 
AGNIESZAK no w końcu:-)Tomaszek suuper rośnie duuży chłopaczek:-)i teraz nam tu napisz chociaż od czasu do czasu co tam u was;-)
 
Dobrze;)
Dziś ma małą gorączkę.. wczorajsze szczepienie dało znac. W ogóle robił dziś zielone kupki ale wiem, że to nic złego. Teraz śpi. Wykąpany i śpi z "fufą";) A ja mykam oglądac miami ink na travel and living;)
 
reklama
Dobrze;)
Dziś ma małą gorączkę.. wczorajsze szczepienie dało znac. W ogóle robił dziś zielone kupki ale wiem, że to nic złego. Teraz śpi. Wykąpany i śpi z "fufą";) A ja mykam oglądac miami ink na travel and living;)
Mojemu też sie zdarzały gorączki po szczepieniu
A teraz też już śpi
 
Do góry