reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Witam dawno się nie odzywałam, ale u nas wszystko ok. Czuję sie dobrze choć cała w stresie, mam nadzieje że tym razem się uda.
Śliczne macie te Wasze skarbeczki.Są do schrupania.Nie moge sie napatrzyć na fotki.
Dziękuję dziewczyny za pamieć:) Wszystkim staraczką przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pozdrawiam Was gorąco i trzymiam kciuki za starające się. Cuda się zdarzają:)
Trzymam kciuki kochana,szybko zleci :)
 
Hejka :happy:

Od 6.08.2010r. godz. 9.05 tulę już swojego maluszka :-D

Młody urodził się z wagą 3500 i 56cm.

Teraz walczymy z problemami jelitowymi i nie mam na nic czasu bo mały cały czas przy cycku się uspokaja :sorry:
Dziś był pediatra i zalecił kropelki - mam nadzieję, że pomogą...

Pozdrawiam :-)
 
BLACK OPAL GRATULACJE!!!!!!!!!!!

I JAK MOGE COS DORADZIC TO DOBRE Sa KROPELKI ''SAB SIMPLEX'' i nam pomogly choc Oliwier mial kolke tylko pare razy ale mam kolezanki ktore mialy doswoich dzieciaczkow co chwile jakies krople ale dopiero te pomogly w 100%
 
Hejka :happy:

Od 6.08.2010r. godz. 9.05 tulę już swojego maluszka :-D

Młody urodził się z wagą 3500 i 56cm.

Teraz walczymy z problemami jelitowymi i nie mam na nic czasu bo mały cały czas przy cycku się uspokaja :sorry:
Dziś był pediatra i zalecił kropelki - mam nadzieję, że pomogą...

Pozdrawiam :-)
Black Opal gratuluje kochana:)
 
Black Opal i Kaira - gratuluję serdecznie :)

A u nas katarek :(( Wojtulek męczy się cały dzień. Denerwuje się bo mu ciężko oddychać i połowę dnia przepłakał. Tylko na dworze udało mu się przespać około 2 godzinek. Na razie kupiłam maść majerankową, pryskam mu sola morską i oczywiście w ruchu jest frida. Jutro pójdę do lekarza po recepty na mleko to od razu zapytam o ten katarek. Ciekawa jestem jaka będzie nocka... pewnie będzie ciężko :(
 
biedny Wojtus:(doroslemu ciezko jak ma katar,a co dopiero taki maluszek dobrze,ze idziesz do lekarza moze przepisze jakies kropelki ktore by mogl juz brac,a co do nocki to u mnie tez chyba bedzie niezaciekawa,Oliwek po szczepieniu dostal goraczki i tez sie meczy biedaczek:(
 
Justyś jak nocka ??
U nas całkiem dobrze, Wojtuś ładnie spał. Obudził się po trzeciej a potem dopiero o 7.30 rano :) Dziś już, mam wrażenie, że jest zdecydowanie lepiej. Ale i tak idę dzisiaj do lekarza, niech go sobie obejrzy...
A jak Oliwierek ? Bardzo się męczył ??
 
reklama
Justyś jak nocka ??
U nas całkiem dobrze, Wojtuś ładnie spał. Obudził się po trzeciej a potem dopiero o 7.30 rano :) Dziś już, mam wrażenie, że jest zdecydowanie lepiej. Ale i tak idę dzisiaj do lekarza, niech go sobie obejrzy...
A jak Oliwierek ? Bardzo się męczył ??
Biedne dzieciaczki sie męczą katarkiem,gorączką:(
Zdróweczka dla nich:*
 
Do góry