reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Zdróweczko najważniejsze. Dzięki Madziu :)
A Wojtulek zaczął już soczki. Z marchwi smakuje mu bardzo, jak się skończy to zawsze jest buczenie, że za mało. Ale zaczęliśmy już pomału soczek jabłkowy. Widzę, że lubi próbować nowe smaki, cieszę się bo ja to taki niejadek byłam i jestem...
 
reklama
Zdróweczko najważniejsze. Dzięki Madziu :)
A Wojtulek zaczął już soczki. Z marchwi smakuje mu bardzo, jak się skończy to zawsze jest buczenie, że za mało. Ale zaczęliśmy już pomału soczek jabłkowy. Widzę, że lubi próbować nowe smaki, cieszę się bo ja to taki niejadek byłam i jestem...
To super,że mu smakują soczki:)
Mój kurcze od niedawna kaszki nie chce,zmieniam mu kupuje nowe i nie chce:( Nawet przed chwilą zrobiłam mu inną i zjadł ze 3 łyżeczki i nie chce więcej,ale jak dam mleczko to zje z chęcią
 
Coś mu chyba nie pasuje w tych kaszkach... skoro mleczko lepsze to nic na to nie poradzisz mamcia :)) Może teraz więcej owocków mu dawaj, taka pora świeżych owoców... Twój Kacperek już w takim wieku, że coś tam sobie podje zawsze słodziaczek :))
 
Coś mu chyba nie pasuje w tych kaszkach... skoro mleczko lepsze to nic na to nie poradzisz mamcia :)) Może teraz więcej owocków mu dawaj, taka pora świeżych owoców... Twój Kacperek już w takim wieku, że coś tam sobie podje zawsze słodziaczek :))
Z owoców zje banana,jabłko i winogron za arbuzem nie przepada jakoś:)
 
hop hop.... nasz wąteczek zanikł widzę daleko.
więc odświeżam! ;)
piszemy kobietki troszkę i tu jeszcze co...? :)

Co u was?
BlackOpal jak malenstwo? odezwij sie bo wiem że zaglądasz titiiii :]

meldować sie wszystkie jak leci co u was po krótce

u nas chorobowo... :/ ale to wiecie.
 
hop hop.... nasz wąteczek zanikł widzę daleko.
więc odświeżam! ;)
piszemy kobietki troszkę i tu jeszcze co...? :)

Co u was?
BlackOpal jak malenstwo? odezwij sie bo wiem że zaglądasz titiiii :]

meldować sie wszystkie jak leci co u was po krótce

u nas chorobowo... :/ ale to wiecie.
Jestem:)
No cisza nastała;)
BlackOpal co u Ciebie? Jak dzidziuś?
Nektarynka jak malutki?
 
witam mam ten sam problem z wózkami rozważam między tymi dwoma tako jumper i merc Q7, czy kupiła pani któryś z nich, jeśli tak, to jak sięsprawuje?
 
reklama
Do góry