reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam nowe dziewczynki.
U mnie co prawda @ ma przyjść w święta ale na forum starających się 2009 pewno zdążę jeszcze zagościć:-p
Wolała bym nie ale cóż takie życie.

U nas lekarz pryw za wizytę bierze około 100 ale mamy w przychodni takiego jednego dobrego. Pójdę do niego, zagadam, niech powie mi jakie badania mam zrobić i te na które będzie nas stać to zapłacę i zrobię. Już za długo się staramy by nadal czekać.
 
reklama
mitemil,dziekuje z apiękne życzonka,oby się spełniły;-)
Kinga85,wiesz-też właśnie wychodzę z takiego założenia-że praca nie zając,nie ucieknie;-)Strasznie bym chciała być znowu w ciąży,ale chyba jednak pozostanę przy tym planie,że najpierw znajdę pracę,a potem postaramy się i dzidzię.

Właśnie dlatego w tym Nowym Roku nie robię żadnych postanowień,tylko obieram sobie to za cel;-)Może jak będę miała CEL to wtedy będzie mi łatwiej,bo ja takie wiecznie niezdecydowana jestem i przez to nerwowa,a to wiadomo nie służy w staraniu sie o dzidziusia;-)

A z odpłatnością za lekarza,to faktycznie nie dużo te 40 zł.Ja byłam raz tylko u prywatnego,zeby nagrac moją Darię na kasetę jak byłam w ciąży,to wtedy za wizytę i nagranie wziął 50 zł.Ale super facet,trafiłam do niego przez zwykłe usg jak robiłam w szpitalu.Bardzo mile odnosił się do mego mężą,traktował go jak przyszłego ojca,a nie jak wcześniejszy lekarz-jak intruza,który mu przeszkadza w pracy.A wiadomo ze ojciec dziecka też chce wiedzieć co i jak sie ma;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki zrobiłam dzisiaj teścik. Okazało sie że wyszły dwie piękne grybe krechy!! Chyba za wcześnie uwierzyłam, że się nie udało.

Przesyłam maksymalne fluidki, abyśmy się na początku przyszłego roku wszystkie spotkały w dziale ciąża :-)
 
mitemil,ale sie ucieszyłam!!!!!!!!!!Normalnie mega-wielkie-gratulacje!!!!!!
Mam nadz,ze mimo to zostaniesz tu z nami i bedziesz pisac co u Ciebie;-)
A jak mąż zareagował?

Ja byłam dzis z m w sklepach po zabawki dla Darii...normalnie szok-wszystko co chciałam jej kupic-juz wykupione .... masakra...
bedziemy teraz szukac zamienników.....;-(
 
mitemil GRATULACJE ! :-)

Nie mam narazie weny do pisania, syn mi jeszcze szaleje... mam nadzieje ze zasnie dziś szybciej niż wczoraj (po 23)
Pozdrawiam i milego wieczoru zyczę
 
mitemil,ale sie ucieszyłam!!!!!!!!!!Normalnie mega-wielkie-gratulacje!!!!!!
Mam nadz,ze mimo to zostaniesz tu z nami i bedziesz pisac co u Ciebie;-)
A jak mąż zareagował?

Ja byłam dzis z m w sklepach po zabawki dla Darii...normalnie szok-wszystko co chciałam jej kupic-juz wykupione .... masakra...
bedziemy teraz szukac zamienników.....;-(

Mąż jeszcze nie wie, ponieważ od rana pracuje. Dostanie po powrocie smoczusia w prezencie, więc się dowie.
Oczywiście, że zostanę z Wami. Tak tu miło i rodzinnie.
 
reklama
no to ja sie dopisuje
wlasnie mamy pracowity weekend, staramy sie ... staramy
jak sie uda to jeszcze w tym roku zobaczymy II grube krechy

mitemil gratulacje :-)
my tez pierwszy cykl staran
myslalam ze male prawdopodobienstwo jest zeby sie za pierwszym razem udalo
ale Ty jestes dowodem na to ze jednak mozna
super
 
Ostatnia edycja:
Do góry