reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

coraz nas wiecej! aż miło :-):tak:
Witam raz jeszcze wszystkie dziewczyny! ;-)
Owocnych starań..
Pamiętajcie że możecie tu pisac zawsze i o każdej porze. Jesteśmy tu po to aby się wspierać wzajemnie :tak:

Miło was poznać!

ps. O sobie za duzo nie napisałam :-p nazywam się Kinga mam 23lata, mężatką jestem od roku i dwóch miesiecy, a szczesliwą mamą jestem od prawie 2lat! :-) Chcemy z mężem aby syn mial rodzeństwo w przyszłym roku kiedy Bóg na to pozwoli:tak:;-)
 
reklama
jej jej jej jej jej jej jej jej jej jej jej jej jej jej jej jej jej jej jej jej jej jej jej jej:szok:
Jaka ja tu stara i to jeszcze bez dziecka.

Swoją drogą to dziwne, ze lekarz tak lekko traktuje to, że w tym wieku nie mam jeszcze dziecka a starania podjęliśmy już z mężem po raz drugi. Pierwszy raz na początku związku, przerwa pięć lat i teraz 8 miesięcy - szok :szok: i niby to ja jeszcze mam czas:confused:
 
niunia27 nie przesadzaj że taka stara;-)
co do zajścia w ciąże to rzeczywiście juz u was to trwa dos dlugo z tego co piszesz. Ale dopiero po roku, a według niektórych nawet po dwóch latach regularnego współżycia bez zabezpieczenia w dniach płodnych można się zastanawiać nad badaniami płodności obojga partnerów.
Wiec głowa do góry i nie trac wiary! uda sie wam w koncu :tak: czego zycze całym sercem.
 
Wiajcie:-D:-D:-D
Alez milusio sie zrobilo!
Niunia i anian nie jestescie wcale zastare!Nie mozecie tak o sobie mowic i myslec!Pamietajcie piers do przodu i pozytywne myslenie!
Niunia27 jestes moja imienniczka!
Ja tez wam zycze samych fasolek a moze nawet kilka;-):-):-Dtoz to by byla niespozianka:-D
ja dzis dzien spedze na wsi u rodzicow to moj synio sie wychasa!
wczoraj zrobil siusiu do kibelka:-Dalez sie ciesze!
no to milego weekendu kobitki:-Dowocnego;-)
 
Hej dziewczynki ja jeszcze nie wskakuję na 2009 , ale w najblizszych dniach się wszystko wyjaśni. Obecnie czekam na @:wściekła/y: ale mam nadzieję, ze się nie pojawi wredota, no ale gdyby się jednak zdecdowała to niedługo zabawię na "starające sie 2009" na stałe;-)
 
reklama
Jestem ciekawa jakie podejście mają Wasi lekarze na wieść, że się staracie o dzidzię. Mój kazał mi zrobić badania na toksoplazmozę (badania ok), potem USG piersi (też wszystko ok) i brać kwas foliowy. Kupiłam wiatminki od momentu planowania do 13 tygodnia ciązy. A jak wygląda to u Was??
 
Do góry