reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Cześć dziewczynki :)

Pierwsze wakacje
Ale zobaczymy jak będzie jeszcze z wyjazdem


Madzia, a co to z Waszym wyjazdem ?? Coś się nie układa ?? Trzymam kciuki oby Wam się udało jednak wyjechać, odpoczniecie troszkę od tej codzienności i klimat zmienicie :)

Ale upały teraz... mój mały nie może sobie miejsca nigdzie miejsca znaleźć, jest marudny i mało śpi, a potem to już drze się ze zmęczenia:) ech...
W przyszłym tygodniu idziemy na pierwsze szczepienie...brrr...aż boję się myśleć jak on zareaguje. Na szczęście mąż pojedzie ze mną to nie będę sama się stresowała :)))

No i trzymam kciuki za bliźniaki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
WITAM:-)
Kurcze ale czkawke dostałam:baffled:

Dobrze;)
Dziś ma małą gorączkę.. wczorajsze szczepienie dało znac. W ogóle robił dziś zielone kupki ale wiem, że to nic złego. Teraz śpi. Wykąpany i śpi z "fufą";) A ja mykam oglądac miami ink na travel and living;)
bidulek obserwuj go :tak:u nas na szczescie ani jeden ani drugi nie dostaje gorączki po szczepieniu no ale Alanek jeszcze będzie mieć szczepienie no ale mam nadzieje ze będzie ok:tak:
 
Hej Madziu :)
Kiepsko, nie może sobie znaleźć miejsca, mało śpi i więcej marudzi...

A jak Twój Kacperek ??
Też
Niedawno usnął,po chwili sie obudził kręcił sie strasznie,wiercił ale jakoś usnął
A marudny jak nie wiem,nie wiem czy przez pogode czy może na ząbki bo sie bardzo ślini
 
Też
Niedawno usnął,po chwili sie obudził kręcił sie strasznie,wiercił ale jakoś usnął
A marudny jak nie wiem,nie wiem czy przez pogode czy może na ząbki bo sie bardzo ślini

A może...

Mój Wojtuś całkiem niedawno odkrył, że może sobie ciumkać piąstki... chyba mu smakują bo co chwilę pcha je do buźki :)))
 
reklama
Do góry