reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE STUDENTKI ŁĄCZMY SIĘ :-)

bardzo dobrze robisz, nie ma co działać na siłę, wszystko po kolei. Żebyś tylko za rok nie zmieniła planów, bo dziecko jednak jest bardzo absorbujące. Naprawdę serdecznie ci tego życzę. :-*
 
reklama
Xandii dzieki wielkie :) mysle ze nie zmienie zdania bo pojde na zaoczne wiec tylko w weekendy bede miala zajecia, a wtedy to sie malego lub mala podrzuci do dziadkow hehe no chyba ze maz sobie sam poradzi (pewnie tak) ;D
 
Ja mam inne zdanie na ten temat, uważam, że po tej przerwie nie będziesz miała ochoty wrócić na studia!! :( Ja osobiście też bym wolała zrobić sobie przerwę, choć studiuje zaocznie.Sandrunie urodziłam między 2 a 3 rokiem(urodziłam ja w lipcu ;D) Technikum (chodziłam wieczorowo) było mi ciężko, nie chciało mi się uczyć :mad: a jeszcze w maju maturę miałam pisać :mad: Ale wiedziałam, że jak zrobię przerwę to będzie mi ciężko wrócić!! Postanowiłam, że skończę to technikum i zdam mature.I tak też się stało,skączyłam Technikum,zdałam maturę i teraz studiuję.Nadodatek w styczniu znów zostanę mamusią i też miałam chwilę zwątpienia czy nie wziąć dziekanki,ale powiedziałam niee dałam radę jak Sandrunia była mała to dam i teraz, na dodatek z 2 małych dzieci ;D
 
Chociaż jak będziesz miała troszkę samozaparcia to ci się uda i wrócisz na studia!! :laugh: I tego też ci życzę!! :)
 
xmamuska ja juz raz zrobilam sobie przerwe bo pierwsze studia rzucilam i bez problemu po roku wrocilam na nowe studia:) wiec akurat o powrot sie nie martwie :) buziaki
 
no a u mnie zaraz się zacznie 2 rok magisterki - z dojazdem będzie ciężko - bo już miałam raz przygodę w busie :( ale narazie nie myślę o dziekance - może jakoś dam radę - zresztą teraz ma być już tylko parę przedmiotów, kilka zjazdów i pisanie pracy więc przynajmniej się czymś zajmę (jeśli będę w stanie)
 
Xmamuska nie rozumiem co to ma do rzeczy, jak ktos lubi sie uczyc i chce bedzie to robil, ja robie przerwe bo nie chce obciazac organizmu ani kieszeni rodzicow. A poza tym skad wiesz ze nie mialam hehehehhehe
 
Karlam ale ja niekaże ci się dalej uczyć tylko pisze co na ten temat myśle!! Sama o to prosiłaś :) Pożyjemy pogadamy...
 
reklama
Xmamuska chyba sie nie zrozumialysmy:) ja wiem ze mi nie karzesz i ja tez tego tak nie odebralam :) ja mowie tylko ze napewno o ile to bedzie molizliwe topojde na studia, mysle ze teraz to jest mniej realne niz za rok :) aha ile mam jeszcze pozyc zeby pogadac ?;)

ps.wlasnie zauwazylam ze jestesmy w tym samym wieku :) nie wiem czemu bylam przekonana ze jestes starsza :)
 
Do góry