reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie styczniowe 07' wątek główny

reklama
ok, ale czy ja je dopasuje do cycków?
a015.gif
bo w brzuchu to ja jeszcze mam i więcej nie potrzebuje ;:-D
 
Myslę, że tak, jednak zwrotów nie przyjmuję. Najwyżej opylisz komu innemu.

A poza tym, jak Twoje dzieciaki, bo moje znów chore :no:
 
moja tfu tfu odpukać, wogóle nie chorują:zawstydzona/y:
Wojtek przez caly rok miał tylko trzydniówkę, a Dominika przez 4 lata była chora 2 razy i raz przeziębiona :tak:

ale dziś się narobiłam... odpicowałam cały duży pokój, już tak pod święta :-) każdy zakamarek wyszorowałam! dosłownie każdy :-D
 
Hej Mika:tak:

U nas też -11 brrr a ja musze Antka na piechote z przedszkola odebrać:szok:, zawine go w koc i posadzę jak mumię na sanki:-D.
Też sie wziełam dzisiaj w koncu za porządki, bo z moim tempem to do świat nie wyrobie;-).
 
U nas też zimno. Rano było -10. Ale ja za bardzo nie mam siły już ciągnąć sanek, więc co dziennie rano i po 14 drałuję z Witkiem do i z przedszkola. Ale najchętniej to bym z domu nie wychodziła :no:
 
dziś sobie uświadomiłam jak blisko już do świąt :-D
toż to dosłownie kilka dni :tak:

ja na szczęście na te mrozy wychodzić nie muszę, bo Dominiśke nie przyjęli do przedszkola ;-)
ale za rok pewnie już przyjmą to i będzie troszke kłopotu :-D ale na razie o tym nie myśle ;-)


my dziś u moich rodziców jesteśmy na obiedzie, a potem wybieramy się do teściów, tak więc sobota zleci szybko :tak:
 
U nas sypie, zero koloru na świecie, tylko biel. My i tak siedzimy we 4 w domu, bo lekarka zabroniła wychylać nosa do poniedziałku, wszyscy zapiziali jesteśmy. Nawet nam dziś zakupy podstawowe zrobili...:tak:
 
reklama

Podobne tematy

Do góry