reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie styczniowe 07' wątek główny

hejka dziewczyny ja pierwszy raz na tym forum jutro mój synek kończy 4 latka 23 stycznia 2007 najpiekniejszym dniem był dla mnie składam wszystkim styczniowym maluchom dużo ssczęścia i zdrówka :):-)
 
reklama
witaj agnieszko ;-) jeszcze nie dawno ja tu dołączyłam, pisałam i pisałam i dołączyłam na wątek zamknięty, tak więc ty też pisz pisz :tak: ja niestety nie jestem nawet z okolic Lublina ;-) i gratuluje kolejnej rocznicy :tak:
 
dziewczyny ja gościnnie u Was... na jaki rozmiar kupujecie ubranka dla swoich pociech? ja mam córę ze stycznia 2008 i chciałabym skorzystać z wyprzedaży i kupić fajną kurteczkę na przyszły sezon, ale nie wiem jak dużo podrośnie... teraz kupuję na 110cm, moja mała dość duża jak na swój wiek, no ale cóż... z góry dzięki za odp.!
 
reklama

Podobne tematy

Do góry