reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie styczniowe 07' wątek główny

Dziuba mój nosi rozm 104 i tyle właśnie ma cm, a twoja w wieku 3 lat ma już 110cm :szok:, bo jeśli jeszcze nie, a masz kombinezon na wyrost, to może w przyszłym roku pochodzi w tym samym, Niko chodzi w tym z ubiegłego roku, wtedy był nieco za duży, a teraz jest na styk ;-).
 
reklama
Witek ma 105 cm i niektore rzeczy na 104 są jeszcze dobre, a niektóre za małe. Dużo zależy od producenta. U nas nie ma szans by buty i spodnie synek ponosił przez dwa sezony :no: Jedynie bluzki udaje się nosić dłużej, a to dlatego, że Witek ma krótsze rączki niż "norma" wskazuje ;-) A bluzki z krótkim rękawem to na bank nosi przez dwa lata :tak::-D
 
wygląda na to, że przez ten rok między 3 a 4 latka dzieci już tak nie rosną szybko, więc myślę że jak kupię na 166 to będzie ok :) dzięki Wam za podpowiedzi.
 
witajcie dziewczyny oj dlugo mnie tu nie bylo ale cale zycie mi sie wywrocilo do gory nogami:-(ale coz trzeba zyc dalej rzadko bede ale bede jak najczesciej wpadala do was :tak:jak narazie probuje sie pozbierac i mam nadzieje ze juz nie dlugo stane na nogi a tak wogole to oprocz moich dwojga dzieci o ktorych wiecie aryanka i majki mam jescze jednego synka ma naimie ashik i urodzil sie 2.11.2010:-)pozdrawiam i obiecuje ze niebawem znow sie odezwe.buzki;-)
 
Witaj Karola. Kopę czasu faktycznie cię nie było. Nie raz zastanawiałam się co u ciebie i twoich dzieci słychać. A widzę, że dorobiłaś się jeszcze jednego synka :-D:-D:-D Moje gratulacje. Zaglądaj do nas tyle ile się da i pisz o czym masz ochotę. Znasz zasady, u nas nic się nie zmieniło - wspieramy siebie ile się da :tak::-D
 
Cześć Karolcia:tak: wiele razy zastanawiałam się co u Ciebie, i chyba naprawdę miałaś jakąś rewolucję, bo tak nagle sie zerwałaś. Gratuluje syneczka i.... opowiadaj co się z Tobą działo:tak: acha- KONIECZNIE prosze o fotki Aryanka i Mai no i najmłodszego smyka tez nam przedstaw:-):tak:
 
fajnie ze sie odezwalyscie:-)aj u mnie sie duzo wydarzylo ostatnio z moim panem jestem w separacji nic nam sie nie ukladalo i nadal tak jest i nie sadze zeby sie cos zmienilo:-(razem mieszkamy bo nie mam innego wyjscia jest ok bo sie dogadujemy jakos ale w kwesti uczuc to juz nic niema jestesmy ze soba ze wzgledu na dzieci jak narazie musimy przeczekac ten ciezki okres ktory trwa juz jakis rok apotem zobaczymy co dalej....fotki wstawie juz niedlugo obiecuje pozdrawiam;-)
 
reklama
oto swierze fotki:-)
 

Załączniki

  • DSC00037_mini.jpg
    DSC00037_mini.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 60
  • DSC00043.jpg
    DSC00043.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 69
  • DSC00026_mini.jpg
    DSC00026_mini.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 67
  • DSC00002_mini.jpg
    DSC00002_mini.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 60
  • DSC00027_mini.jpg
    DSC00027_mini.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 64
  • DSC00005_mini.jpg
    DSC00005_mini.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 63
  • DSC00025_mini.jpg
    DSC00025_mini.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 66

Podobne tematy

Do góry