reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie styczniowe 07' wątek główny

reklama
Fil niby od rana nie robił kupy i nie żygał wiecej. ale apetytu nie ma, wiec mu nie daje jedzeinia.
tzn dałam mu marchewke z ziemniakiem z Hippa - taką papkę.
i słodzoną czarną herbate pije. doki marchwiowego nie chce, mówi ze nie dobry
 
bo to prawda... m sie szczepilismy na rota, złapalismy i forma byla lagodna..

U nas dzis rzygi podczas kolacji, ale takie wymuszone - znudziło sie jedzenie Bakusia wiec łapy w twarz i fruuuuuuuuuuuuuuu
 
no w sumie u nas się skończyło bez szpitala, biegunka też prawie wcale go nie męczyło, aż się boję pomyśleć co by szię działo jakbym go jednak nie zaszczepiła. :no:
no cóż od dawna wiemy, że Zuzanna to pomysłowa dziewczyna ;-)
 
Dziewczyny szkoda mi waszych maluszków.Moje dziecko nie przechodziło roty także nawet rady nie mogę żadnej dać :-(ale mogę za to dużo zdrówka życzyć i 3 mać kciukasy aby szybko wszystko było ok.

U nas jest ok,my od 6 na nóżkach,pogoda jest świetna,na szczęście wszyscy jesteśmy zdrowi i oby tak dalej:)

pozdrawiam!
 
Hej , ja na chwilke tylko bo zaraz koncze obiadek gotowac i zmykam z dzieciakami na dworek, wczoraj snieg sypał i zima była a dzis słonko i wiosna- moze rzeczywiscie juz przyszła, tak ze trzeba korzystac. I zdrowiejcie szybko:tak::tak::tak:
 
reklama

Podobne tematy

Do góry