reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie styczniowe 07' wątek główny

reklama
Na poczatku powiem wam ze bylo nam wszystkim ciezko.Alex jak tylko wchodzilismy do domu to nie opuszczal nas nawet na minute:no:. W tej chwili jest wszystko dobrze,moja mama opiekuje sie nim w ciagu dnia .Dodatkowo zapisalam go do przedszkola gdzie chodzi trzy razy w tygodniu na 5 godzin,tak wiec ma jakas odskocznie.Szpital jest dosyc daleko bo ponad godzine do nas ,ja zostaje w ciagu tygodnia z Dominikiem i wracam na weekend a Sebastian pozostale z nim .Bede miala problem jak tylko mama wroci do polski ale o tym bede myslala pozniej jak rozwiazemy ta sytuacje:-(.Mam tylko nadzieje ze Dominik nie bedzie musial siedziec czesto w szpitalu,Niestety nie mam zadnej gwarancji kiedy i na ile zostaniemy w szpitalu, wystarczy ze ma garaczke 38c a juz musimy w szpitalu spedzic 3 dni:-(
 
Popieram to co napisała Ela.
Kama, a na jak długo twoja mama przyjechała?

Monika77-mama przyjechala we wrzesniu bo mialam do pracy wrocic i tak siedzi teraz z bani i opikuje sie Alexem .Co do powrotu to nadal nie wiemy kiedy dokladnie, narazie planuje wrocic jak Dominik ze szpitala wyjdzie ale zobaczymy czy plany sie zmienia i zostanie dluzej czy bedzie chciala wracac
 
reklama
Kama, jeśli twoja mama jest na emeryturze to faktycznie może z wami zostać dłużej. Gorzej jeśli tu w PL ma swoje zobowiązania związane z pracą. Wiadomo, że inne zobowiązania są na pewno, bo na pewno jest dom, współmałżonek, dalsza rodzina itd. Ale dla wam na pewno jest lżej jak mama jest teraz z wami, bo nie musicie się martwić do zrobić z Alexem jak ty jesteś z Dominikiem w szpitalu.
 

Podobne tematy

Do góry