reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie styczniowe 07' wątek główny

agnieszka.kk

Styczniowa mama Alana :)
Dołączył(a)
4 Grudzień 2006
Postów
9 499
Miasto
Iława PL / Market Harborough UK
Witam mam na imię Agnieszka i jestem mamą Alana.Mój synek urodził się 1-go stycznia 07'.Zakładam nowy wątek dla mam,które chciały by się zwajemnie poznać,dzielić się swoimi przeżyciami,radościami,smutkami i postępami swoich pociech.Zapraszam wszystkie mamy!Życzę dużo zdrówka,ciepła i radości!
 
reklama
Witam was dziewczyny!
Ja założyłam ten wątek ponieważ nie mogłam znaleźć innego głównego wątku i myślałam że takiego nie ma no a jeśli jest to czy możecie dziewczyny podać może jakiegoś bezpośredniego linka na ten inny wątek główny?
A poza tym to zapraszam was dziewczyny do pisania również na tym wątku:)
 
Agnieszko jak już pisałam w innym wątku. My tu się znamy "jak łyse konie" :-D Zajrzyj na inne wątki to sporo się dowiesz :-) jest tych wątków ze 3 strony :-D
O nas możesz wszystkiego dowiedzieć się z forum, napisz coś o sobie :-)
 
prawda, prawda, napisz coś o sobie więcej, bo my już chyba wszystko co mogłyśmy to napisałyśmy. No i pokaż swoją buźkę ;-):tak::-D
 
reklama

Podobne tematy

Do góry