reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie styczniowe 07' wątek główny

Karola ale słodziaki! Śliczne masz dzieciaczki a Maya już taka duuuuża:szok:
pamiętam dopiero co jak pisałaś że urodziłaś:cool2:

a co do sytuacji to się nie martw, wszystko się jakoś poukłada:tak: najważniejsze że masz trzy zdrowe cudowne skarby:tak:
 
reklama
Karola, twoje dzieci są przepiękne :-D:-D:-D:-D:-D A sytuacja między tobą a twoim panem może jeszcze się zmieni. Dajcie sobie trochę czasu i zobaczycie. Trzymam za was kciuki.
 
Karola i ja witam. Zastanawiałam się co u Ciebie, gratuluję trzeciego Skarbu. No i trzymam kciuki za sprawy rodzinne. Dzieciaki fajniutkie. pisz częściej.
 
Karola gratuluje synka. Przesliczne te Twoje dzieciaczki. :-) Trzymam kciuki, zeby sie miedzy Wami jakos ulozylo.
 
witam ponownie!zastanawiam sie gdzie sie teraz spotykacie?mam internet wkoncu znow w domu i moge byc z wami czesciej. Od ostatniego razu nic sie nie zmienilo nadal mam nieciekawa sytulacje:(jesli mozecie prosze dajcie znac gdzie mozna sobie z wami popisac:)pozdrawiam caluski.
 
Cześć Karola. Jesteśmy na zamkniętym. Tam swobodnie można pisać i nikt nas nie podczyta. Zobacz czy masz uprawnienia do zamkniętego, jeśli nie to załatwimy z Elżbietką :tak: Pozdrawiam serdecznie.
 
Witajcie

Wieki mnie tu nie bylo ale pisze i mam nadzieje ze czasami zagladacie tutaj.U mnie troszke sie namieszalo i wiele zmienilo ale razem z mezem dajemy sobie rade.Dominik niestety jest powaznie chory i wiekszosc czasu spedzam z nim w szpitalu .Swieta niestety takze spedzamy w szpitalu i jakos nie ciesza mnie ,Gdyby nie Alex pewnie nawet bym nie robila , ale nie bede rezygnowala z widoki szczesliwego dziecka w czasie swiat.Trzymajcie sie i odezwijcie czasami tutaj bo na watek zamkniety chyba juz nawet dostepu nie mam:-(
 
reklama

Podobne tematy

Do góry