reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Julianna*

szczęśliwa :)
Dołączył(a)
11 Wrzesień 2009
Postów
1 104
Miasto
okolice Krakowa
Witajcie,

Mam nadzieję, żę nie pospieszyłam się zbytnio z nowym wątkiem...
Jestem bardzo ciekawa, czy na BB znajdą się dziewczyny które podobnie jak ja planują dzidzię na 2012?:-)
Ja już nie mogę się doczekać i najchętniej już bym zaszła w ciążę, ale w planach jeszcze obrona i znalezienie pracy, a zaraz potem staranka :-D
Marzy mi się dzidziuś marcowy, ale oczywiście wiem że plany to jedno, a może być różnie...
Jeśli są gdzieś inne dziewczyny różwnież chcące zacząć staranka za ok rok, to piszcie! :-)
 
reklama
Witam

Jasne, że na BB znajdują się osoby które planują dzidziusia na 2012.. Ja też bym już najlepiej chciała . ale niestety mój mąż zwleka z decyzją o poczęciu maluszka a ja nie chce jej podejmować sama :( :baffled: .. Pozatym nie jest to u mnie takie proste ostatnio dowiedziałam się ze mam PCOS (zespól policystycznych jajników ) a co za tym idzie problemy z owu.... :( ... WIęc najlepiej zaczęłabym już starania :) .... Bo do młodych osób nie należe już , jak na pierwsze dziecko :) ... Więc mam nadzieje , ze mąz sie w końcu zdecyduje ....
 
Hej dziewczyny...to ja dołanczam do grona 2012...wprawdzie proby byly juz teraz ale...wniosek taki ze widocznie to nie odpowiedni moment...wzielismy sie za inwestycje,remonty a wszystko na przygotowania 2012...a potem...:-) wiadomo ...witaminki oczywiscie ida ciagle w ruch...
 
I ja również dołączę do was . Jakbym mogła to już bym chciała dzidzie ale mój mąż jeszcze chce poczekać więc ja będę czekać aż oboje będziemy gotowi. A ja postanowiłam ten rok i następny poświęcić na przygotowanie się do ciąży - schudnąć zadbać o zdrowie :) Pozdrawiam was wszystkie i mam nadzieje że wytrzymamy taki kawał czasu :)
 
Hej Dziewczyny :) Dołączam do Waszego grona!! :) Razem z Moją drugą połówką postanowiliśmy, że zaraz po nowym roku odstawiam tabletki, odczekamy parę miesięcy i zaczynami starać się o dzidzie!!
Boję się trochę ponieważ od początku mam problemy z nie regularną miesiączką do tego mam zespół Hashimoto i niedoczynność tarczycy, ale jesteśmy dobrej myśli!!
Już teraz zmieniam dietę, ćwiczę aby z naszej strony wszystko było dobrze :)
I podobnie jak Wy już nie mogę się doczekać!!!!
A Wy od kiedy chcecie zacząć starania? Pozdrawiam!!


Napiszcie też skąd jesteście!!! Ja jestem z Warszawy:)
Możecie mi napisać co zrobić żeby na stałe wkleić suwaczek?




 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Juliana* jak widzisz nie jesteś sama. Ja tez bym chciała mieć dzidzie marcowa 2012. Zobaczymy jak się uda. Mieliśmy starać się już w tym roku ale problemy dnia codziennego skorygowały plany.

Może opisujmy nasze mozolne przygotowania na ten wielki krok. Ja na razie dbam o ruch fizyczny. Nigdy nie miałam super kondycji ale teraz chodzę na basen żeby się lepiej czuć.
 
My czekamy ponieważ kończymy II rok studiów i chcemy zacząć jak już będziemy na pół metku III roku studiów abym nie musiała ich przerywać. Na IV i V roku mamy już malutko zajęć i w ogóle :]
Ja podobnie zmieniłam dietę i więcej ruchu, spacery, rower, ćwiczę mięśnie brzuszka żeby jak dzidzia będzie się rozpychać nie bolał:):)
No i szukam już lekarza tylko interesuje mnie ginekolog-endokrynolog ponieważ mam chorą tarczyce :( znacie kogoś może godnego polecenia z Warszawy?
Napiszcie jeszcze skąd jesteście:)

Zauważyłam dopiero skąd jesteście:zawstydzona:zawstydzona/y: nie mogę się jeszcze odnaleźć na tym forum:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc,
my rowniez tak po cichutku planujemy dzidziusia na pozna wiosne lub wczesne lato 2012 roku (najlepiej czerwiec lub poczatek lipca):tak:. Za dwa miesiace wracam do pracy, wiec byloby bez sensu zaczynac juz, tym bardziej, ze podoba nam sie roznica 3 lat miedzy dzieciaczkami:tak::-). Do najmlodszych tez juz nie naleze, ale pocieszam sie, ze dwa porody mam juz za soba:tak:. Ciekawe, czy te plany sie ziszcza i czy przez ten czas sie jeszce z dziesiec razy nie rozmyslimy:-D
 
Witajcie, cieszę się że już nas tyle w tym wątku!
Ja juz nie mogę się doczekać rozpoczęcia staranek i gdyby nie mąż i to już bym w ciąży chciała być.
Dobry pomysł z tym, aby nowe osoby dopisujące się do wątku powiedziały coś o sobie :)

Ja mam 24 lata, jestem na V i IV roku studiów, po obronie chciałabym iść do pracy przynajmniej na rok i wtedy urodzić dzidziusia. Starania zaczniemy pewnie około kwietnia 2011, czyli za rok! Chciałabym żeby dzidzia pojawiła się wiosną, ale starania zaczniemy trochę wcześniej, bo wiadomo, że za piewszym razem to się wcale nie musi udać...
Jesli chodzi o przygotowania, to pływam 2 razy w tygodniu, dużo śpię i unikam stresu :-D do tego statam się zdrowo jeść. Znalazłam też bardzo fajna paną ginekolog. W wakację planuje zrobić sobie badania (cyto, hormony) zaszczepić się na różyczkę i żółtaczkę i iśc do dentysty. To się rozpisałam, teraz czas na was... :-)
 
reklama
Ja jestem na II roku studiów, w sierpniu razem z Moją Drugą połową pobieramy się. Aktualnie szukam pracy bo wiadomo, że warto troszkę zaoszczędzić.
Jak już pisałam szukam jakiejś dobrej ginekolog-endokrynolog w Warszawie. Już powoli chcę zacząć robić wszystkie badania, m. in. zaszczepić się przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B a to trzeba zrobić co najmniej 6 miesięcy przed zaczęciem starań o maleństwo:-)
Jaką będziecie robić przerwę po odstawieniu tabletek? Dużo się mówi, że teraz tabletki są nowszej generacji i mają mniejszą zawartość hormonów, ale jak i tak i tak odczekam te 3-4 miesiące.
 
Do góry