reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Kobietki, chce zyczyc Wam i Waszym rodzinom spokojnych, radosnych Swiat Wielkiej Nocy przepelnionych miloscia i cieplem :tak::-)

wielkanoc1.jpg
 

Załączniki

  • wielkanoc1.jpg
    wielkanoc1.jpg
    62,8 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Anaztazja jak moglas???? no jak moglas!!!!
ukrywac przed nami taki skarb!!!!!!!!

gratujuje Ci ślicznego synka
Czarusiu gratuluje cudownej mamy!!!

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
oj ciesze sie ciesze

humor mi Anaztazjo poprawilas

a ja smuta dzis zaliczylam i nie moge sie pozbierac.
Pati dzis spadl z lozka, glowe rozwalil z tylu. ma zalozone 3 szwy a ja nerwice .
dzielnego mam chlopca ktory dzielnie to znosi. na szczescie go nie boli czasem lekko zakluje.

a tak poza tym Piotrka nie ma , dzieciarnia szaleje a tesciowa zwariowala czyli wszystko po staremu
 
hej :)

Znowu mnie nie było długooooo:-(
Przeszliśmy przez ciężką chorobę mojego taty i niestety taty już z nami nie ma. :-( Ciężko to wszystko mi ogarnąć, dzieci pytają ciągle o dziadka. Potrzeba nam czasu.

Postaram sie wpadać częściej niż ostatnio.

Pozdrowienia dla Was :*



Ojej, tak mi przykro :(

Kochane, wszystkim Wam dziękuję za miłe słowa, ale zawsze po słońcu musi spaść deszcz.. Mąż musiał zrobić badania, prześwietlenie płuc. W czwartek ma z tym iść do lekarza. Patrzcie na te zdjęcia, czy to może być.....rak??????

Nie wiem czemu ale nie moge wstawić zdj, zerknijcie na ten link, pytałam też na blogu ludzi czy może ktoś miał z czymś takim doczynienia..

news-fup.blogspot.com/2014/05/czy-to-rak-pluc-moze-inne-schorzenie.html

Pomóżcie dziewczyny, bo nie wytrzymam do czwartku :( Tak się martwie o niego..

A z Olusią do neurologa musimy iść.. Ja się załamię, heh.. Jutro kontrola usg dziewczynek, czy nerki są ok, czy kamyki i torbielki nie rosną.. Trzymajcie kciuki!!!

Pozdrawiam! ;*
 
Iza i jak wyniki u lekarza? nie wiem co Ci powiedzieć , nie znam się na zdjęciach. powiedz, bo się martwię

U nas już dobrze, dzieci zdrowe, po ospie :) uff. Antek zniósł to całkiem nieźle natomiast Alutka miała gorączkę, wiele wyprysków...
Zajmuję się dalej małym Dominikiem , czekamy już na wakacje :) Antek idzie od września do zerówki. Męczą już nas te dojazdy do przedszkola, a zerówkę mam pod domem..
 
Martolinka - Ty juz masz problem z glowy. Mnie czeka 2-3 tyg. Czekania czy moje dzieci zlapaly ospe wietrzna czy nie...
 
Czesc Kobietki :-) Mnie tez dlugo nie bylo. Jakby nie ta dodatkowa praca to bym miala wiecej czasu, wiadomo, ale jak jest okazja to sobie dorabiam :tak: W koncu niebawem wakacje, przydadza sie kazde pieniazki. U nas wszystko dobrze. Niebawem pierwsze urodziny Julinki :-) Robie na 2 dni (7 i 8 czerwca), bo nie zmieszcze ponad 20 osob w duzym pokoju, ktory tak naprawde nie jest taki duzy. Wiec pierwszego dnia rodzina, a drugiego znajomi :-)

calogera
najwazniejsze, ze nikt nie ucierpial w kolizji, ale szkoda, bo to wydatek na pewno nie maly, ehhh....

martolinka ospa, brrrr.... dobrze, ze juz minela. A z ta zerowka to faktycznie bedziesz miec wygode skoro zaraz pod domem ja masz :-)

katrina jak u Was? byla ospa?

Iza
jak wyniki? Daj znac. Trzymamy kciuki &&&&&&

Bunny
jak sobie radzisz? Jak tam chlopaki? :-)
 
calogera - tfu tfu tfu ale odkąd skończył 2 tygodnie, nie wiem co to nieprzespana noc, powoli sukcesywnie zwiększał "dawkę" snu 5,6,7,8 godz no i teraz śpi od 20 do 6-7 rano ale wstawanie nocne jest, bo to taki wiercidupek że co godzinę muszę go odwracać bo leży w poprzek:-D:-D
bunny - cieszę się że mogłam pomóc w poprawie humoru :-p
dziękuję dziewczyny za miłe słowa, zapewne jak dla każdej mamy to jej dziecko jest naj naj naj, tak samo dla mnie - mój syn jest naj naj naj i w ogóle będzie lekarzem, piłkarzem, olimpijczykiem, prezydentem i w ogóle:-D:-D
Z okazji zbliżającego Dnia Mamy, życzę Wam wszystkim dużo radośni i cierpliwości przy wychowywaniu małych skarbów :-)
 
reklama
Hello
Calogerko - ciiii na razie nic, to moze tym razem nam sie upieklo.
A tu zdjecie mojego dwulatka.
 

Załączniki

  • 1401921285763.jpg
    1401921285763.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 68
  • 1401921347491.jpg
    1401921347491.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 67
Do góry