reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Hejka Mamuski! ;-) Ja padam na twarz... Juz po tygodniowej wizycie tescia, pojechal wczoraj. Jutro pierwsza tura gosci, a w niedziele druga, tyle ze wiecej ludzi. Dzisiaj pieklam ciasta, jutro juz tylko Muffinki porobie, a w niedziele to w ogole duzo pracy mnie czeka. Mam nadzieje, ze dam rade. Odezwe sie juz po tych imprezach :tak:

katrina przystoniacha ten Twoj synek :-)
 
reklama
Jestem! :-) Wszystko sie udalo i to najwazniejsze :tak: Julcia najpierw wybrala ksiazke, ale chyba ze ciezko bylo jej podniesc jedna raczka to zlapala rozaniec :-) Niebawem moje urodziny,wiec znow goscie. Ale powoli tez przygotowujemy sie do wakacji. Wyjezdzamy w ostatnim tygodniu lipca na prawie 3 tygodnie :tak: A jak u Was? Juz macie jakies plany na wakacje???


katrina dziekujemy za zyczenia i rowniez zyczymy wszystkiego najlepszego dla Twojego synusia :tak: Widze, ze tez wlasnie 2 latka skonczyl :-) Robiliscie imprezke?
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny,
jestem majową mamusią z Kwietniówek - tak, tak, te precyzyjnie wyliczane terminy :tak: Mój Majówek nadal pije mleko 2x dziennie, domaga sie go głośno i wypija ok. 300ml jednorazowo. Martwię sie, ze mu to zapełnia brzuszek i zmniejsza apetyt a i tak należy raczej do wybrednisiów i niejadkow. Czy Wasze dzieciaczki też piją nadal mleko? Ile? I czy możecie coś podpowiedzieć, jak zmniejszalyscie ilośc pitego mleka?
 
:szok::szok::szok:

cisza!!!

Martolinka, Bunny, Lelek, Liv, Syneczki, Sowinka, Lazurek, Katrina, Kwiatuszek, Anastazja,, Calogera, Iza jesteście jeszcze na bb?? Pisać, co u Was??? Jak dzieciaczki, jak Wy?? opowiadać!
 
Wika - no ja zagladam z nadzieja, ze jakis znak zycia tu jeszcze zastane, a tu ciszzzzzaaaaa.
Ja jestem, bo pisze na innych watkach.
U nas... dzieciaki rosna. Kuba wlasnie skonczyl 2,5 roku, Alinka 6,5.
Ja od lipca nie pracuje, ale za to robie prawko. Ot takie zmiany. A co u Was????
 
reklama
Wika coś mnie tchnęło żeby po "latach" zajrzeć na bb, myślę sobie że pewnie już nikt nie pamięta o moim istnieniu a tu miła niespodzianka :szok::-D

Rekinasia nie spodziewałam się Ciebie w wątku starających się ;-)

Anastazja gratuluję syneczka. Roczek na koncie a ja dopiero widzę dobre wieści :rofl:

Jak ja dawno swoich sygnaturek nie widziałam, a te zdjęcia chłopców przy nich..... kiedy to było :-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry