reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Lelek to Ty motórzystka jesteś? Ja też! A jeździsz sama, czy jako plecaczek? Ja niestety sama nie potrafię :( Udanego zlotu. Może się kiedyś spotkamy?
 
reklama
Dana – he he witaj w klubie chcących już :-D a myślałam, że jestem jakaś dziwna :-p To jak to z Tobą jest??? Jest fasolek czy nie?? :-)

Mmona – oo Ty też niecierpliwa?: :-) witam w klubie :-D

Agnieszka – nie smutaj się :-) (mi już troszkę przeszło) będziemy starać się w jednym czasie :-D ooo i Lazurek pewnie do Nas dołączy :-) Będziemy mieli dzidzie w jednym wieku ;-)

Lelek - &&&&&&&&&&&& na pewno „motór” się nie popsuje :-D

Wika – coś Ty taka zajęta? :-) No i nie mów hop ;-) u mnie miała @ przyjść dziś albo jutro a tu się już kończy :-p Bo zaczęła mi się 3 dni wcześniej :-p

Aga – miłego wypoczynku :-D ja dzisiaj, przy weekendzie do pracy idę :-(

Zjola – witaj :-) Jeszcze się nie znamy :-) a Ty też lubisz zloty militarne :-D powiem Wam, że ja też lubię he he ;-)
 
Wcielo mi mega posta :dry:
dana dziewczyny dobrze mowia, idz na bete :tak:&&&&&& zacisniete
Lelek pochwal sie jak tam po zlocie. No i &&&& z motor :-)
agnieszka nie martw sie, w nastepnym cyklu obie bedziemy zafasolkowane :tak:
Truskawcia Ty zapewne tez dolaczysz do nas :tak:
martolinka udanego gillowania :-) No i zeby pogoda nadal sprzyjala ;-)
wika 30dc? Czekam w takim razie kiedy bedziesz testowac :-)
aga lenisz sie dzisiaj? Ja tez :-)
zjola Ty tez fanka militariow? Wow, a mnie moj ex Formula 1. zarazil :-p

Ciekawe jak tam livastrid... Mam nadzieje, ze u niej wsio ok.
Ja sie objadlam tortem i teraz leze :sorry:
 
Ostatnia edycja:
a ja czekam az mi się ułoży w brzuszku po kolacji izabieram się za lody :)

Truskawica- a no zabiegana.... czasami trudno jest mi pogodzić życie zawodowe z rodzinnym. Bycie mamą pracującą nie jest łatwe.....Po pracy chciałabym spędzić jak najwiecej czasu z Igorem.... ale przecież dom ogarnąć też trzeba, coś do jedzenia przygotować...nie mówię już o M.. który czasami moze czuć się odstawiony na dalszy plan..... niestety:no:

Lazurowe jak do weekendu nie dostanę @@ to zrobię sikacza, ale raczej dostanę :tak:a nawet jeśli nie dostanę to na teście będzie I kreseczka:-( Marnie było u nas w tym miesiącu z dunga dunga:-(
 
dzieki kochane babolce za kciuki:-) przydaly sie i pomogly bo wszystko bylo ok, jestem padnieta wiec jutro Wam poodpisuje i wkleje foty.

zjola- fanka motocykli militarnych:-p
maz jutro bedzie uczyl mnie jezdzic bo rok temu probowalam ale za ciezko sie kieruje bo to z koszem z boku.
A tak ogolnie to sama jezdzilam na kawasaki, jawie i motorynce:-p
a Ty jakie lubisz?
 
Hej, sorki, że tak długo mnie nie było, przyznam szczerze, że troszkę się rozleniwiłam, poza tym jestem tak zajęta swoim nowym stanem, że nawet nie pomyślałam, żeby zajrzeć na bb ostanio.:zawstydzona/y: Mam nadzieję, że mi to wybaczycie.;-) Nie nadrobię was, nie ma szans, ostatnio dość szybo tracę cierpliwość do różnych rzeczy, no i jestem bardziej senna niż wcześniej, czasem ciężko mi się na czymkolwiek skoncentrować, nawet na bb, tak tak:tak::-p poza tym nie mam większych dolegliwości, może czasem mnie lekko zemdli i zakręci się w głowie, a brzuch mam ciągle strasznie wzdęty:-(, ale poza tym jest ok.:-) Nie będę was zanudzać szczegółami... Aha, w zeszłym tygodniu (w środę) byłam u gina, żeby potwierdzić ciążę i... widziałam już na USG fasolkę!!! Taką malutką kijankę i serduszko już biło!!!:szok: Wg USG był to 5-ty, a wg OM 7-my tc- to by się zgadzało, bo domyślam się kiedy m.w. doszło do zapłodnienia.:tak::-):cool2: Teraz jestem odpowiednio w 6 lub 8 tc.
Ale piszcie, co tam u was się wydarzyło??? Jest już jakaś nowa fasolka albo podejrzenia? Któraś testuje? Poproszę o skrót, bo nie nadrobię...:sorry:
 
hej Isana :) Fajnie, ze się odezwałaś :)

Zafasolkowała LIVASTRID :))) A na dniach pewnie wiele z nas będzie testować :))
 
Isana jak milo ze zajrzalas do nas :-) Bardzo sie ciesze, ze u Ciebie juz serduszko fasolki bije :-) Dbaj o siebie kochana ;-)
wika zapewne bycie mama ktora pracuje nie jest latwe, ale Ty zorganizowana kobita na pewno sobie radzisz ;-)
Lelek super, ze z motorem wsio ok no i czekamy na foty :-)

Laski ja spadam do lozka, bo ledwo siedze.

Spijcie dobrze mamuski ;-) Dobranoc
 
MOJE WIELKIE GRATULACJE LIVASTRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo się cieszę!:-):-):-) To już jesteśmy we dwie!:tak: Który to tydzień?
 
reklama
Do góry